اخبار سیاسی

مقدمه چینی سعد حریری و شرکا برای کودتا علیه دولت

رئیس جریان المستقبل با همکاری شرکای داخلی و خارجی خود و نخست وزیران سابق لبنان که البته روابط آن ها با یکدیگر تعریفی ندارد٬ درحال مقدمه چینی برای براندازی دولت جدید این کشور است.

9 تیر 1399

حمایت سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی از طرح ها و ایده های دانشجویی

سرپرست سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی گفت: از همه دانشجویان دعوت می کنیم هر ایده یا طرحی را که می تواند در تقویت بنیادهای فرهنگی، اجتماعی و علمی دانشگاه های کشور موثر باشد، با ما در میان بگذارند.

7 تیر 1399

تولید ماسک پارچه ای در زندان های بلژیک

زندانیان یک زندان در بلژیک تا به امروز 42 هزار ماسک قابل استفاده مجدد برای استفاده زندانیان و کارمندان زندان و به منظور کمک به رفع کمبودهای کشور تولید کرده اند اما بلژیک هنوز پیروز به تامین تقاضای موجود نشده است.

6 تیر 1399

پیغام توئیتری ظریف به مناسبت ماه مبارک رمضان، عکس

وزیر امور خارجه کشورمان با تبریک حلول ماه مبارک رمضان به همه مسلمانان دنیا تاکید نمود همه گیری کرونا نشان داد جامعه بشری در یک قایق نشسته است.

3 تیر 1399

گلی ترقی از خودش و آثارش گفت، همه چیز برای من قصه است

به گزارش خبرنگاران، جلسه ملاقات و مصاحبه با گلی ترقی در کتابفروشی آینده، پنجشنبه دوم بهمن 1393، با این پرسش از این نویسنده صاحب نام، شروع شد که شما در جایی گفته اید که احتمالاً نویسندگی را از پدرم به ارث برده ام. تصویر او آن چنان در ذهنم قوی بوده که خواسته...

2 تیر 1399

ابوالفتح: آمریکا توان تصویب قطعنامه علیه پرتاب ماهواره نور در شورای امنیت را ندارد ، ادامه کوشش آمریکا برای دورکردن اروپا از ایران

یک کارشناس مسائل آمریکا گفت: دو کشور روسیه و چین معتقدند ایران با پرتاب ماهواره نور قطعنامه 2231 را نقض نکرده است. بنابراین آمریکا نمی تواند مجوز یا سندی از شورای امنیت دال بر مجازات یا محکومیت ایران بگیرد.

28 خرداد 1399

هدف از واگذاری سهام شستا کاهش تصدی گری یا فقط درآمدزایی؟!

یک روزنامه حامی دولت با تردید در واگذاری سهام 70 هزار میلیاردتومانی شستا نوشت این کار برای حذف تصدی گری است یا صرفاً درآمدزایی برای دولت.

27 خرداد 1399

کرونا کدام آزمون های کشوری را لغو کرد؟ ، اعلام جدیدترین زمان برگزاری کنکور های 99

با شیوع بیماری کرونا بیشتر آزمون های سراسری دانشگاه های کشور از اسفندماه 98 تا پایان اردیبهشت ماه 99 لغو و تاریخ جدید برگزاری آن ها اعلام شد.

25 خرداد 1399

پسر رئیس جمهور تاجیکستان رئیس مجلس ملی شد

رستمی امامعلی، شهردار دوشنبه و پسر ارشد رئیس جمهور تاجیکستان، رئیس مجلس این کشور شد و بصورت قانونی پس از رئیس دولت رسماً عنوان نفر دوم کشور را به خود اختصاص داد.

23 خرداد 1399

مصوبه مجلس کانادا الزام آور نیست

تهران - ایرنا - مجلس عوام کانادا روز سه شنبه طرحی را تصویب کرد که خواهان توقف عادی سازی روابط با ایران شده است اما این مصوبه الزام آور نیست.

21 خرداد 1399

زورآزمایی ترامپ با کرونا برای خروج از سیاه چاله ناگهانی

برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده آمریکا، در50 ایالت این کشور فاجعه عظیم اعلام شده، نزدیک به 600 هزار آمریکایی مبتلا به بیماری کووید-19 شده و بیش از 23 هزار نفر از آن ها جان خود را از دست داده اند.

18 خرداد 1399

دیپلماسی چند جانبه ایران در برابر تک روی های امریکا

افغانستان به یکی از سرفصل های تماس های دیپلماتیک محمدجواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان با مقام های بین المللی و همتاهایش از کشورهای همسایه تبدیل شده است.

17 خرداد 1399

گزارش، تاثیرات کرونا بر کابینه اردوغان

استعفای وزیر کشور نشان داد که با وجود برخورد مقتدرانه اردوغان و حزب حاکم٬ هنوز هم فشار مخالفین و افکار عمومی٬ یک عامل مهم و اثرگذار است.

17 خرداد 1399

موسوی: در حال رایزنی برای انجام 3 پرواز از ایتالیا به ایران هستیم

سخنگوی وزارت امور خارجه با تشریح اقدامات صورت گرفته برای بازگشت دانشجویان ایرانی از ایتالیا به کشور گفت: برای انجام یک پرواز از رم و دو پرواز از میلان به تهران در حال رایزنی و هماهنگی هستیم.

16 خرداد 1399

پرفروش ترین کتاب های مالی

به گزارش تجارت نیوز، قبل از پرداختن به پرفروش ترین کتاب های مالی در سطح جهانی بهتر است بطور خلاصه تعریفی از علم اقتصاد ارائه دهیم و بدانیم علم اقتصاد چیست؟ و کاربرد آن در دنیای امروز به چه شکل است.

14 خرداد 1399

ترامپ کانادا را به آستانه جنگ تجاری با آمریکا کشاند

کوشش نخست وزیر کانادا برای پرهیز از عصبانیت دونالد ترامپ تنها چند ساعت پس از اینکه به نظر می رسید با موفقیت به سرانجام رسیده است، با توهین باران شدن از سوی رییس جمهور آمریکا بازنده شد.

13 خرداد 1399

پلمب 26 واحد صنفی متخلف در چابهار

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چابهار گفت: 26 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت ضوابط و مقررات صنفی و همچنین بی توجهی به مصوبات طرح فاصله گذاری اجتماعی پلمب شدند.

11 خرداد 1399

شاخص سهام 13 هزار واحد صعود کرد؛ دو اهرم جدید چرخش بورس

خبرنگاران: بورس تهران راستا صعودی خود را پس از اصلاح یک روزه قیمت ها بازیافت.

10 خرداد 1399

پرواز های ورودی به فرودگاه خلیج فارس 75 درصد کاهش یافت

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه مالی انرژی پارس گفت: در پی ایجاد محدودیت تردد کارکنان در این منطقه، تعداد پرواز های ورودی به فرودگاه بین المللی خلیج فارس در عسلویه نسبت به پارسال 75 درصد کاهش یافته است.

9 خرداد 1399

کرونا سه برابر 11 سپتامبر در آمریکا قربانی گرفته است

یورو نیوز در صفحه توئیتری خود نوشت: سخت ترین هفتهٔ کرونا در آمریکا؛ 11 سپتامبر دیگری در راه است

7 خرداد 1399
تعداد: (268)