اخبار سیاسی

خبرنگاران آنچه از خط لوله گوره به جاسک عاید هرمزگان می گردد

بندرعباس- خبرنگاران- مسوولان کشور براین عقیده اند که امروز برای رهایی از بن بست های ساخته شده در حوزه انرژی، توسعه طرح های عظیم اعم از نفتی و غیرنفتی در حوزه مکران بویژه شرق هرمزگان باعث سکنی گزینی میلیون ها انسان و اشتغال در این منطقه می گردد.

8 آذر 1399

درخواست تخصیص مابقی تسهیلات اجرای سیاست های تنظیم بازار

وزارت جهاد کشاورزی درخواست تخصیص مابقی تسهیلات بانکی 20 هزار میلیاردی به مبلغ 8 هزار میلیارد ریال را به کمیسیون اقتصاد هیات دولت ارائه کرده است.

6 آذر 1399

وزیر دادگستری به سوالات 9 نماینده پاسخ می دهد

تهران (پانا) - وزیر دادگستری دوشنبه هفته آینده برای پاسخگویی به سوالات 9 نماینده در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی حضور می یابد.

6 آذر 1399

خبرنگاران پویش مامان پزشک در دانشگاه علوم پزشکی مشهد اجرا می گردد

مشهد- خبرنگاران- سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از اجرای پویش مامان پزشک در مناطق زیر پوشش این دانشگاه اطلاع داد و گفت: این پویش با هدف مطلع سازی مادران با استفاده از شیوه نوین آموزش های مجازی در راستای پیشگیری از مسائل ناخواسته...

4 آذر 1399

اتاق ایران، افت تدریجی تأثیر کرونا بر محیط کسب وکار

خبرنگاران - نتایج پایش ملی محیط کسب وکار در فصل تابستان 1399 از سوی مرکز آمار و اطلاعات اقتصادی اتاق ایران منتشر شد. در این فصل، رقم شاخص ملی به 6.05 واحد رسیده که نسبت به فصل قبل 0.04 واحد بدتر شده است. همچنین فعالان اقتصادی به طور متوسط، میزان تأثیر کرونا بر...

3 آذر 1399

خبرنگاران مشهد می تواند الگوی شهر دوستدار کودک شود

مشهد- خبرنگاران - رییس اداره سازمانها و مجامع بین الملل وزارت کشور گفت: با توجه به فعالیتهای انجام شده در مشهد، این ظرفیت ویژه در این شهر وجود دارد تا به عنوان یک الگو برای شهرهای اطراف خود در موضوع شهر دوستدار کودک انجام وظیفه کند.

30 آبان 1399

موضع گیری خصمانه پمپئو علیه روسیه، چین و ایران

به گزارش خبرنگاران، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا امروز چهارشنبه با شرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی بیان کرد: امروز میخواهم اعلام کنم که وزارت خارجه آمریکا فعالیت های 6 نهاد رسانه ای چینی مستقر در این کشور را به عنوان هیأت نمایندگی خارجی برگزیدم تا مردم آمریکا...

29 آبان 1399

درباره شکنجه اسرای یمنی در زندانهای دشمن کمیته مستقل تشکیل شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از تلویزیون المسیره، محمد علی الحوثی عضو شورای عالی سیاسی یمن گفت که باید یک کمیته مستقل برای اجرای تحقیقات در خصوص شکنجه اسرای یمنی در زندان های دشمن تشکیل شود.

28 آبان 1399

تحریم کور علیه جان مردم

دولت ترامپ از زمان خروجش از برجام در اردیبهشت سال 97 تحریم های مختلفی را در قالب طرح فشار حداکثری علیه ایران وضع نموده است تا ایران را پای میز مذاکره بیاورد.

27 آبان 1399

روستاها، اهرم های قدرتمند توسعه مالی کشور

خبرنگاران/خراسان رضوی در تقویم ملی کشورمان، 15 مهر به عنوان روز روستا و عشایر نامگذاری شده که این موضوع نشان از اهمیت روستاها در توسعه مالی کشور دارد.

18 آبان 1399

به پیشنهاد وزارت امور خارجه؛ هیئت وزیران، وزارت نیرو را مسئول کمیسیون مشترک ایران و عراق کرد

وزارت نیرو با تصمیم هیئت وزیران به عنوان دستگاه مسئول کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و عراق معین شد.

16 آبان 1399

برخورد سلبی با موضوعات فرهنگی نتیجه ای در پی ندارد

خبرنگاران/خراسان رضوی دبیر حزب مردم سالاری در خراسان رضوی گفت: برخورد سلبی با موضوعات فرهنگی هیچ گاه به نتیجه نرسیده و ما باید فرهنگ استفاده درست از فضای مجازی را به مردم آموزش دهیم.

15 آبان 1399

خبرنگاران آیا اتحادیه اروپا به فروپاشی نزدیک می گردد؟

لندن - خبرنگاران- با خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، خیزش جریان های پوپولیستی در سایر کشورهای اروپایی مانند لهستان، ایتالیا، یونان، فرانسه و دانمارک و ناتوانی اخیر اتحادیه اروپا در مدیریت بحران کرونا این سوال مطرح می گردد که آیا به تاریخ انقضای این باشگاه...

14 آبان 1399

تاکید جوزپ بورل بر آتش بس در قره باغ

خبرگزاری خبرنگاران- مسئول ارشد سیاست خارجی اتحادیه اروپا بر لزوم برقراری آتش بس در منطقه قره باغ بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان تاکید نمود.

11 آبان 1399

پیشنهاد جدید وزارت اقتصاد برای دریافت مالیات از سوداگری خودرو

یک مقام مسئول در وزارت امور مالی و دارایی از پیشنهاد وزیر اقتصاد برای اخذ مالیات پلکانی از خریداران خودرو صفر اطلاع داد؛ این مالیات تنها در صورتی شامل خریداران می گردد که خودرو را تا یک سال بعد از خرید از کارخانه، در بازار بفروشند.

10 آبان 1399

وزارت خزانه داری آمریکا دو وزیر سابق لبنان را تحریم کرد

وزارت خزانه داری آمریکا روز سه شنبه از تحریم دو وزیر سابق لبنان به بهانه ارتباط با گروه حزب الله لبنان اطلاع داد.

2 آبان 1399

برگزاری دوره های تکمیلی زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه سنگال

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی بنیاد سعدی، محمدرضا دهشیری سفیر جمهوری اسلامی و نماینده بنیاد سعدی در سنگال درباره چگونگی گسترش زبان فارسی در سنگال گفت: دانشگاه سنگال از سال 1383 یک دپارتمان ویژه زبان و ادبیات فارسی افتتاح نموده است و در دو مقطع...

1 آبان 1399

خبرنگاران دانش آموزان خراسان جنوبی 2 روز در هفته به مدرسه می فرایند

بیرجند - خبرنگاران - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: مدارس از روزهای شنبه تا سه شنبه آماده حضور دانش آموزان براساس گروه بندی هستند و سه کلاس 35 دقیقه ای و 2 زنگ تفریح 10 دقیقه ای برنامه ریزی شده است.

27 مهر 1399

عقب نشینی از لغو اجلاس سنگاپور

ترامپ برای لغو اجلاس سنگاپور تردیدی نشان نداد. او متن نامه ای را به ما دیکته کرد و ما چندین بار آن را مرور کردیم ولی در نهایت نامه ای خاص خود ترامپ بود. نسخه نهایی به خاطر چند غلط کوچک ویرایش شد و انتها حدود ساعت 9 و 45 دقیقه صبح در اختیار عموم قرار گرفت.

27 مهر 1399

چهارشنبه؛ برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون تیراندازی

مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون تیراندازی روز چهارشنبه به ریاست معاون وزیر ورزش و جوانان در محل سالن استاد فارسی آموزشگاه ملی المپیک برگزار می گردد.

24 مهر 1399
تعداد: (349)