فرهنگ و هنر

تمام باید نبایدها برای سلامت دانش آموزان

راه های موثر بر سلامت جسم و روان دانش آموزان و دانشجویان از رژیم غذایی مناسب تا اصول ورزش کردن درست را آموزش ببینید و در زندگی بهره ببرید تا پیروز شوید.

30 دی 1399

گزیده ای از بهترین اشعار درباره ایران

شعر درباره ایران از وطن دوستی شاعران ایرانی جوشیده و اثرات ماندگاری در این زمینه خلق شده است. گزیده اشعار درباره ایران را در خبرنگاران بخوانید.

26 دی 1399

طرز تهیه املت ماسالا هندی

فقط ما ایرانی ها نیستیم که عاشق طعم انواع املتیم. تونسی ها هم صبح هایشان را با املت مخصوص تونسی آغاز می نمایند و املت هندی هم یکی از محبوب ترین غذاهای هندی محسوب می گردد.

19 دی 1399

دستیابی به صلح در افغانستان در گرو همکاری جدی پاکستان

کارشناسان، صاحبنظران و مقامات دولت افغانستان با اشاره به نقش مهم پاکستان در دستیابی به صلح در افغانستان می گویند تا زمانی که اسلام آباد در سیاست خود در قبال کابل تغییری ایجاد نکند، دستیابی به صلح ممکن نیست .

14 دی 1399

امتیاز دوربین آیفون 11 در وب سایت DxOMark بعد از آنالیز دوباره افزایش یافت

بعد از آنالیز دوباره دوربین آیفون 11 با پروتکل جدید وب سایت DxOMark، این گوشی توانست امتیاز خوب 119 را کسب کند و به رتبه بیست و یکم برسد.

13 دی 1399

موزه ها به موزه می پیوندند

پیشرفت فنّاوری و ارتباطات به قدری سریع است که برای انجام بسیاری از امور، خیلی زود، دیر می شود، و همین امر سبب تغییر سلیقه بازدیدکنندگان از موزه ها شده است.

12 دی 1399

عکس بروسلی همه چیز را لو داد

دختر رزمی کار برای انتقام از خواستگار فریبکار، با اجیر کردن دو مرد او را ربود و فیلم و عکس سیاه تهیه کرد اما عکس بروسلی در خودروی متهم اصلی او را گرفتار کرد.

8 دی 1399

در زندگی مشترک برای همسرشان مانع نباشید

ازدواج پیروز در گرو احترام گذاشتن متقابل نسبت به عقاید و رفتارهای یکدیگر است و زوجین باید بدانند که هرگز در زندگی مشترک برای همسرشان مانع نباشند.

6 دی 1399

23اشتباه رایج در آشپزی که غذا را خراب می نماید

حتی بهترین آشپزها هم گاهی دچار اشتباه می شوند. وقتی هر روز مجبور باشید آشپزی کنید، دیگر به تغییر روش های آشپزی خود فکر نمی کنید. همه ما سوزاندن غذا را اشتباه بزرگی در آشپزی می دانیم، ولی اشتباهات آشپزی کوچک تری هم وجود دارند که بارها مرتکب می شویم و بر...

5 دی 1399

آشنایی با ایده های شگفت انگیز برای نورپردازی اتاق خواب

نورپردازی به خودی خود یک نوع هنر محسوب می شود، در دکوراسیون داخلی، طراحان سعی می کنند با ایجاد تعادل در دکوراسیون، به یک نورپردازی مناسب در اتاق خواب برسند. نوع نورپردازی اتاق خواب بیشتر به سلیقه و نیاز مالک و شخص استفاده کننده ازا تاق برمیشود. برای مثال...

29 آذر 1399

طهماسبی: فکری حس قهرمانی و جاه طلبی را به بازیکنان و کادرش انتقال می دهد

پیشکسوت استقلال تهران گفت: پیروزی بر مس رفسنجان آن هم با پنجره بسته و کلی بازیکن غایب مهمترین اتفاق برای آبی پوشان بود.

25 آذر 1399

مرثیه ای برای یک دوست دانشمند

سید احمدرضا خضری در پی درگذشت دکتر داوود فیرحی، یاد و خاطره او را گرامی داشت.

23 آذر 1399

روایت هایی درباره تجربه مهاجرت به بریتانیا

به گزارش خبرنگاران مهاجر خوب شامل 20 روایت از نویسندگان مهاجر به بریتانیا درباره مهاجرت و نیز ساختارهای اجتماعی شکل گرفته به دنبال آن است.

12 آذر 1399

هانگ نگا،دیوانه خانه ای برای اقامت گردشگران!

خانه هانگ نگا یا به عبارتی خانه دیوانه، خانه ای عحیب و غریب در کشور ویتنام است . معماری این خانه شبیه به درخت است که تمامی نمای ساختمان داخلی و خارجی با معماری خاص و الهام گرفته از طبیعت وحشی ساخته شده است. خانه هانگ نگا تمامی قواعد یک خانه استاندارد را...

11 آذر 1399

موزه لوور فرانسه؛ عظیم ترین موزه جهان

یکی از مهمترین جاهای دیدنی فرانسه که بعید است تا به امروز تصویر آن را ندیده باشید، بنای طاق پیروزی پاریس است؛ یک طاق سنگی سفید که با ارتفاع 50 متری، در میان میدانی عظیم و شلوغ جای گرفته است. این طاق زیبا در کنار برج ایفل…

9 آذر 1399

مادرانی که در روزهای کرونایی معلم شدند

تهران (پانا) - آموزش مجازی مسائل بسیاری را برای دانش آموزان و والدین ایجاد نموده است و تغییر شیوه های آموزشی در دهه اخیر موجب شد، والدین دچار سردرگمی برای دخالت در امورات تحصیلی فرزند خود شوند.

8 آذر 1399

هشتادمین هفت به سینمای کودک اختصاص یافت

تهران (پانا) - برنامه سینمایی هفت همزمان با اختتامیه جشنواره فیلم کودک و نوجوان موضوع آنالیز ظرفیت های فیلم های کودک در سینما را موضوع اصلی خود قرار داده است.

3 آذر 1399

خبرنگاران مشهد می تواند الگوی شهر دوستدار کودک شود

مشهد- خبرنگاران - رییس اداره سازمانها و مجامع بین الملل وزارت کشور گفت: با توجه به فعالیتهای انجام شده در مشهد، این ظرفیت ویژه در این شهر وجود دارد تا به عنوان یک الگو برای شهرهای اطراف خود در موضوع شهر دوستدار کودک انجام وظیفه کند.

30 آبان 1399

صدایی که هیچ وقت از دهان نمی افتد

تهران (پانا) - مراسم تشییع و خاکسپاری زنده یاد محمدرضا شجریان خواننده موسیقی ایرانی در شهر توس مشهد برگزار و در جوار آرامگاه فردوسی به خاک سپرده شد.

25 آبان 1399

ادامه تصویربرداری سریال ده نمکی در استانبول

تصویربرداری جدیدترین سریال مسعود ده نمکی که به تهیه کنندگی محمد خزاعی و به سفارش مرکز سیمافیلم ساخته می شود، در استانبول ترکیه ادامه دارد.

23 آبان 1399
تعداد: (218)