کسب و کار

مقدمه چینی سعد حریری و شرکا برای کودتا علیه دولت

رئیس جریان المستقبل با همکاری شرکای داخلی و خارجی خود و نخست وزیران سابق لبنان که البته روابط آن ها با یکدیگر تعریفی ندارد٬ درحال مقدمه چینی برای براندازی دولت جدید این کشور است.

9 تیر 1399

زالی: استفاده از ماسک در مترو ضروری است

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به ضرورت استفاده از ماسک در ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه مترو، تاکید کرد: استفاده از ماسک در مترو می تواند مانع سرایت و گسترش ویروس کرونا شود.

8 تیر 1399

تولید ماسک پارچه ای در زندان های بلژیک

زندانیان یک زندان در بلژیک تا به امروز 42 هزار ماسک قابل استفاده مجدد برای استفاده زندانیان و کارمندان زندان و به منظور کمک به رفع کمبودهای کشور تولید کرده اند اما بلژیک هنوز پیروز به تامین تقاضای موجود نشده است.

6 تیر 1399

تور صنعتی واحدهای تولیدی کهگیلویه و بویراحمد در شیراز برگزار گشت

سهراب بنام به خبرنگاران گفت: صاحبان صنایع کهگیلویه و بویراحمد در قالب تور صنعتی از ظرفیت های تولیدی شهرک صنعتی بزرگ شیراز دیدن کردند.

1 تیر 1399

کرونا کدام آزمون های کشوری را لغو کرد؟ ، اعلام جدیدترین زمان برگزاری کنکور های 99

با شیوع بیماری کرونا بیشتر آزمون های سراسری دانشگاه های کشور از اسفندماه 98 تا پایان اردیبهشت ماه 99 لغو و تاریخ جدید برگزاری آن ها اعلام شد.

25 خرداد 1399

زورآزمایی ترامپ با کرونا برای خروج از سیاه چاله ناگهانی

برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده آمریکا، در50 ایالت این کشور فاجعه عظیم اعلام شده، نزدیک به 600 هزار آمریکایی مبتلا به بیماری کووید-19 شده و بیش از 23 هزار نفر از آن ها جان خود را از دست داده اند.

18 خرداد 1399

دیپلماسی چند جانبه ایران در برابر تک روی های امریکا

افغانستان به یکی از سرفصل های تماس های دیپلماتیک محمدجواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان با مقام های بین المللی و همتاهایش از کشورهای همسایه تبدیل شده است.

17 خرداد 1399

موسوی: در حال رایزنی برای انجام 3 پرواز از ایتالیا به ایران هستیم

سخنگوی وزارت امور خارجه با تشریح اقدامات صورت گرفته برای بازگشت دانشجویان ایرانی از ایتالیا به کشور گفت: برای انجام یک پرواز از رم و دو پرواز از میلان به تهران در حال رایزنی و هماهنگی هستیم.

16 خرداد 1399

برنامه ریزی برای فراوری 3 واکسن موثر بر کرونا در کشور

به گزارش خبرنگار مهر، معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گزارش عملکرد درباره اپیدمی ویروس کرونا 2019 منتشر کرد. این عملکرد در بخش های توسعه فناوری، تشخیص بیماری، اپیدمیولوژی، کارآزمایی بالینی، اخلاق در پژوهش، منابع اقتصادی پژوهش و پایش پژوهش ها و...

15 خرداد 1399

پرفروش ترین کتاب های مالی

به گزارش تجارت نیوز، قبل از پرداختن به پرفروش ترین کتاب های مالی در سطح جهانی بهتر است بطور خلاصه تعریفی از علم اقتصاد ارائه دهیم و بدانیم علم اقتصاد چیست؟ و کاربرد آن در دنیای امروز به چه شکل است.

14 خرداد 1399

خبرنگاران فعال سازی واحدهای راکد در راستای جهش فراوری دنبال می گردد

شیراز-خبرنگاران- رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان فارس گفت : مطالبق هفت راهبرد ابلاغی وزارت صنعت در سال 1399 در جهت تحقق شعار جهش فراوری کوشش می کنیم که از جمله آن فعال سازی واحدهای راکد است.

13 خرداد 1399

شاخص سهام 13 هزار واحد صعود کرد؛ دو اهرم جدید چرخش بورس

خبرنگاران: بورس تهران راستا صعودی خود را پس از اصلاح یک روزه قیمت ها بازیافت.

10 خرداد 1399

طرح سه فوریتی تعطیلی یک ماهه کشور به علت کرونا

طیبه سیاوشی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی اش از ارائه طرح سه فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه شنبه 19 فروردین مجلس اطلاع داد.

5 خرداد 1399

حق شیفت کارگران جز دستمزد ثابت محسوب می گردد؟

درباره قانون دریافت دستمزد ثابت و غیرثابت کارگران بیشتر بدانید.

1 خرداد 1399

دستور دولت چین برای تعویق لیگ بسکتبال

لیگ بسکتبال چین با دستور دولت این کشور برای چندمین بار به تعویق افتاد.

31 اردیبهشت 1399

ترس از موج دوم کرونا ، بسته شدن درهای 600 سینما در چین

اداره فیلم چین دستور داد درهای 600 سالن سینما در سراسر این کشور برای پیشگیری از شیوع دوباره کرونا بسته گردد.

25 اردیبهشت 1399

کشف نزدیک به 6 هزارعدد انواع مواد محترقه در مراغه

خبرنگاران/آذربایجان شرقی فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف تعداد پنج هزار و510 عدد انواع مواد محترقه اطلاع داد.

18 اردیبهشت 1399

ادامه نشست شورای عالی کار برای مشخص حداقل دستمزد کارگران در سال 99

نشست شورای عالی کار درخصوص مشخص دستمزد سال 99 کارگران در حالی ادامه دارد که هر دو گروه کارگری و کارفرمایی از درصدهای پیشنهادی خود عقب نشینی نموده اند، به نحوی که کارفرمایان پیشنهاد افزایش 20 درصدی و کارگران افزایش 45 درصدی حداقل مزد را ارائه نموده اند....

18 اردیبهشت 1399

کلید چینی تورهای نوروزی

دو بخشنامه دولت هنوز نتوانسته قفل تورهای نوروزی برای مسافران سفرهای خارجی و حتی داخلی را بازکند. بیشتر تورهای عید به دلیل ممنوعیت پروازها به ایران و برعکس، لغو شده و اغلب خریداران بلیت های نوروزی اعلام انصراف نموده اند؛ اما آژانس ها قادر به بازگرداندن...

4 اردیبهشت 1399

راه اندازی سامانه پیشخوان خدمت دانشگاه پیام نور

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور از راه اندازی سامانه پیشخوان خدمت دانشگاه پیام نور به عنوان سالم ترین و سریع ترین راه جهت پیگیری تقاضای ارباب رجوع در این دانشگاه خبر داد.

31 فروردین 1399
تعداد: (114)