راسل کرو و رایان گاسلینگ دوباره در یک فیلم ، مردان خوب پرونده جدیدی دست می گیرند؟

به گزارش بانیما، مردان خوب در سال های اخیر به لطف پخش آنلاین (استریمینگ) و تبلیغات دهان به دهان آرام آرام ارزشش کشف شده و حال هواداران جدیدید پیدا نموده که خواهان ساختار دنباله ای بر این فیلم هستند.

راسل کرو و رایان گاسلینگ دوباره در یک فیلم ، مردان خوب پرونده جدیدی دست می گیرند؟

کمدی اکشن مردان خوب ساخته شِین بلک با بازی راسل کرو و رایان گاسلینگ 7 سال پیش اکران شد و فروش فوق العاده ای هم در گیشه نداشت، اما اخیرا در میان کاربران توییتر بسیار ستایش شده و حتی بعضی ها خواهان ساخت ادامه این فیلم هستند. این کمدی سیاه داستان آدمکشی با بازی راسل کرو و کارآگاهی با بازی رایان گاسلینگ است که درگیر نجات جان دختری جوان از دست گروهی خلاف کار می شوند.

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسکرین رنت، مردان خوب در دسته فیلم های رفاقت مردانه قرار می گیرد که درضمن حال و هوایی نئونوآر دارد و رابطه کرو و گاسلینگ عامل اصلی جذابیت فیلم است. به رغم نقدهای مثبتی که راجع به فیلم در زمان اکرانش نوشته شد، اما گیشه آن تقریبا ولرم بود و با بودجه 50 میلیون دلاری فقط 62.8 میلیون دلار فروخت. با این حال، مردان خوب در سال های اخیر به لطف پخش آنلاین (استریمینگ) و تبلیغات دهان به دهان آرام آرام ارزشش کشف شده است.

کاربری در توییتر نوشته که 50 بار این فیلم را به دلیل شیمی رابطه گاسلینگ و کرو و رابطه پدر و دختری کرو و دخترش (با بازی انگِری ریچ) دوست دارد. کاربر دیگری دلیل علاقه اش به فیلم را شخصیت گاسلینگ عنوان نموده است. چند کاربر هم از علاقه شان برای ساخت دنباله ای بر این فیلم گفته اند.

اما چرا فیلم در زمان اکرانش نتوانست عملکرد خوبی در گیشه داشته باشد؟ به دو دلیل: زمان بندی بد و بازاریابی ناامیدکننده. فیلم در پنجره اکران شلوغ مه 2016 روی پرده رفت و در رقابتی نابرابر با بلاک باسترهایی چون کاپیتان امریکا: جنگ داخلی و مردان ایکس: آخرالزمان نهاده شد. از طرفی فیلم در همان روزی اکران شد که همسایه ها 2: انجمن خواهری برمی خیزد و انیمیشن فیلم پرندگان عصبانی به نمایش درآمدند. همسایه ها 2 و مردان خوب هر دو کمدی هایی با درجه R و تماشاگران بالقوه یکسان بودند، ولی چون همسایه ها 2 برندی بود که از پیش شناخته شده بود، تماشاگران بیشتری به تماشای آن نشستند تا کمدی مردان خوب.

در سال 2018، شین بلک از علاقه قلبی اش برای ساخت دنباله ای بر مردان خوب گفت. در سال 2017، استودیوی فاکس فیلمنامه ای برای دوباره سازی فیلم با حضور زنان داشت، اما خبری از پیشرفت بیشتر این پروژه منتشر نشد. به هر حال با توجه به تحسین های رو به افزایش فیلم هنوز احتمال ساخت دنباله ای بر این فیلم وجود دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 شهریور 1402 بروزرسانی: 14 شهریور 1402 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 23140

به "راسل کرو و رایان گاسلینگ دوباره در یک فیلم ، مردان خوب پرونده جدیدی دست می گیرند؟" امتیاز دهید

3 کاربر به "راسل کرو و رایان گاسلینگ دوباره در یک فیلم ، مردان خوب پرونده جدیدی دست می گیرند؟" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راسل کرو و رایان گاسلینگ دوباره در یک فیلم ، مردان خوب پرونده جدیدی دست می گیرند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید