کانادا سرمایه گذاری خود در اقتصاد قرقیزستان را 25 برابر کاهش داد

حجم سرمایه گذاری مستقیم خارجی در قرقیزستان از کشورهای CIS در مقایسه با ژانویه- سپتامبر 2017، 1.4 برابر افزایش داشته، و حجم سرمایه گذاری مستقیم خارجی از کشورهای خارج از بلوک مشترک المنافع در همین مدت به میزان 1.6 برابر کاهش یافته است.

کانادا سرمایه گذاری خود در اقتصاد قرقیزستان را 25 برابر کاهش داد

برای دریافت خدمات ویزای کانادا با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

به گزارش خبرنگار گروه بین الملل خبرنگاران ، به نقل از tazabek.kg، در گزارش سرویس مطبوعاتی کمیته ملی آمار قرقیزستان آمده است، که حجم سرمایه گذاری مستقیم خارجی از کشورهای غیر عضو CIS در مقایسه با ژانویه- سپتامبر 2017 به میزان 1.6 برابر کاهش یافته است.

طبق اطلاعات این سازمان، به طور عمده کاهش درآمد ناشی از کاهش سرمایه گذاری از سوی کانادا (25.2 برابر)، چین (1.8 برابر) و انگلستان (6 درصد) بوده است.

در مجموع از کل حجم سرمایه گذاری مستقیم خارجی، بیشترین سهم متعلق به چین (35.7٪ از کل سرمایه گذاری های دریافتی)، هلند (11.4٪)، بریتانیا (7.5٪)، ترکیه (7٪) و سوئیس (5٪)، گزارش شده است.

حجم سرمایه گذاری مستقیم خارجی از کشورهای مستقل مشترک المنافع در مقایسه با ژانویه- سپتامبر 2017، در مقابل 1.4 برابر افزایش داشته، که به دلیل رشد سرمایه گذاری 3.2 برابر از روسیه بوده است. در کنار این موارد، سرمایه گذاری های قزاقستان نیز به میزان 35.6٪ ، و ازبکستان - 12.6٪ کاهش یافته است.

منبع: تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 7 مهر 1398 شناسه مطلب: 3570

به "کانادا سرمایه گذاری خود در اقتصاد قرقیزستان را 25 برابر کاهش داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانادا سرمایه گذاری خود در اقتصاد قرقیزستان را 25 برابر کاهش داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید