منصوریان: عزم اخراج ما قبل از آغاز لیگ جزم شده بود

به گزارش بانیما، سرمربی سابق تراکتور گفت: کسب نتایج خوب هم برای مدیران باشگاه فرقی نداشت و به هر حال اخراج می شدم چرا عزم برداشتن ما 10 روز قبل از آغاز لیگ جزم شده بود.

منصوریان: عزم اخراج ما قبل از آغاز لیگ جزم شده بود

به گزارش خبرنگاران، علیرضا منصوریان در گفت وگو با برنامه تلویزیونی فوتبال برتر درباره جدایی اش از تراکتور اظهار کرد: ابتدا تصورم این بود همه چیز خوب پیش خواهد رفت چرا که مالک خصوصی است و بازیکنان خوب جذب خواهیم کرد و از لحاظ اقتصادی هم مسئله ای نخواهیم داشت اما مالک همان اول گفت اگر نتیجه نگیری عوضت می کنم و من هم از او خواستم مطالبات تیم را به موقع پرداخت کند و بازیکنانی که من می خواهم را جذب کند و اگر تا هفته سوم نتیجه نگیرم طبیعی است که تصمیم گیری کند. متاسفانه تا قبل از بازی فولاد هیچ پرداختی نداشتیم و بعد از آن مالک باشگاه فقط سه درصد به اعضای تیم پرداخت کرد.

او ادامه داد: این یعنی یک بمب را در تیم رها کرد و در جذب بازیکن هم آنطور که باید بازیکن مد نظرمان جذب نشد. مالک باشگاه به ما قول داد قوچان نژاد را به تراکتور می آورد اما این طور نشد و مسائل درون تیمی خیلی زیادی برای مان به وجود آمد. علیپور بعد از اخراجم به من زنگ زد و گفت مالک 10 روز قبل از این که لیگ آغاز گردد از من خواست منصوریان را اخراج کنم. کسب نتیجه هم فرقی نداشت و به هر حال اخراج می شدم چرا عزم برداشتن ما ده روز قبل از آغاز لیگ جزم شده بود.

سرمربی سابق تراکتور اضافه نمود: من جایی ندیدم در هفته سوم به مربی اولتیماتوم بدهند و بگویند سه بازی بعد را باید پیروز شوید. آن ها با عوض کردن من توهین کردند. پول برای من مهم نبود و می خواستم دو بازی بعدی را ببرم و بعد خودم بروم و باید بگویم من از آن مربی ها نیستم که به من توهین گردد و کوتاه بیایم. این توهین به فوتبال ایران بود و مالک می خواست بگوید پول دارم و هرموقع دلم بخواهد مربی را برمی دارم.

او با بیان این که اصلا فکرش را نمی کردم چنین برخوردی با من گردد، گفت: قبل از این که به این برنامه بیایم من را تهدید کردند که در این برنامه حضور نداشته باشم و این تهدید باعث شد انرژی مثبت بگیرم و آمدم. مالک باشگاه ابراز علاقه شدیدی نموده است که در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت کند و قطعا می گویم اگر او رییس فدراسیون فوتبال گردد، دیگر در فوتبال ایران مربی گری نمی کنم و اگر او این صندلی را به دست بیاورد با دیدگاهی که در ذهنش دارد استقلالی ها و پرسپولیسی ها را سلاخی می نماید. امیدوارم که فوتبال را به فوتبالی ها بدهند.

منصوریان ادامه داد: روی صحبتم مردم تبریز نیست چرا که آن ها همواره به من محبت داشتند. طرفداران تراکتور با عزت و احترام با ما برخورد کردند و تبریز مردم خیلی خوبی دارد و باید دست تک تک مردم را ببوسم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 13536

به "منصوریان: عزم اخراج ما قبل از آغاز لیگ جزم شده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: عزم اخراج ما قبل از آغاز لیگ جزم شده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید