داوری آثار جشنواره تجربیات برتر کانون ها دانشجویان علوم پزشکی شروع شد

به گزارش بانیما، داوری آثار جشنواره ارائه تجربیات برتر کانون های فرهنگی و انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور توسط دانشجویان شروع شد.

داوری آثار جشنواره تجربیات برتر کانون ها دانشجویان علوم پزشکی شروع شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت (مفدا)، حسن زائری لطف مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت درباره داوری آثار جشنواره ارائه تجربیات برتر کانون های فرهنگی و انجمن های علمی دانشجویی علوم پزشکی گفت: پس از معین شدن آثار برگزیده برای حضور در مرحله دوم جشنواره TED.Chex دانشجویان ویدئو های خود را ضبط و برای ما ارسال کردند.

وی اضافه نمود: ویدئو ها در پرتال معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت بارگذاری خواهند شد تا دانشجویان علوم پزشکی آن ها را مورد داوری و قضاوت قرار دهند.

زائری لطف اضافه نمود: امیدواریم دانشجویان با حساسیت و نکته سنجی این داوری را انجام دهند چرا که یکی از اهداف این کار آموزش به وسیله مشارکت در داوری بوده است. دانشجویان می توانند همه آثار را مشاهده نموده و رای بدهند. همچنین می توانند تا قبل از به خاتمه رسیدن مهلت داوری، رای خود را ویرایش و اصلاح نمایند.

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت درباره جوایز این رویداد علمی و فرهنگی گفت: از انجمن های علمی دانشجویی کشوری راه یافته به این مرحله، یک انجمن که بیشترین رای را کسب نموده باشد، جایزه ویژه دریافت خواهد نمود و سایر شرکت نمایندگان نیز بر اساس آرای کسب شده، در دو بخش کانون های فرهنگی و انجمن های علمی دانشجویی صندلی های اول تا سوم را کسب می نمایند.

وی افزود: تاریخ آغاز داوری از 15 تا 22 مردادماه امسال است و دانشجویان می توانند به وسیله لینک: https://kanoonf.behdasht.gov.ir/page/TED.Chex به پرتال دسترسی داشته باشند.

زائری لطف گفت: دانشجویان توجه نمایند که به منظور داوری آثار ابتدا به وسیله سامانه فرم عضویت را تکمیل نمایند و با نام کاربری و رمز عبور تعریف شده توسط سامانه اقدام به داوری آثار منتخب نمایند. با توجه به اینکه در طول مدت زمان داوری آثار، امکان داوری و قابلیت ویرایش فراهم است خواهشمندیم که در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور خود کوشا باشند.

وی اضافه نمود: در این جشنواره علمی و فرهنگی 183 اثر در بخش انجمن های علمی و کانون های فرهنگی به دبیرخانه جشنواره TED.Chex رسیده است. از مجموع آثار دریافت شده 114 اثر به بخش انجمن های علمی اختصاص داشت که از این بین 71 اثر توانستند از مرحله غربالگری بگذرند. از مجموع 69 اثر در بخش کانون های فرهنگی 53 اثر پیروز شدند از مرحله غربالگری عبور نمایند.

جشنواره ارائه تجربیات برتر کانون های فرهنگی و انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با هدف انگیزه بخشی به فعالیت های فرهنگی و معرفی نمونه های برتر به صورت مجازی برگزار می گردد.

این جشنواره با توجه به شرایط کشور در زمینه شیوع ویروس کرونا و اهمیت بالای انجام فعالیت های فرهنگی به صورت مجازی از سوی معاونت فرهنگی دانشجویی در تمام دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار گردید و هم اکنون مرحله داوری اولیه آن به خاتمه رسیده و در انتظار داوری نهایی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 مهر 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 11227

به "داوری آثار جشنواره تجربیات برتر کانون ها دانشجویان علوم پزشکی شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داوری آثار جشنواره تجربیات برتر کانون ها دانشجویان علوم پزشکی شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید