خبرنگاران 17 نامزد برای انتخابات شورای شهر در ملایر ثبت نام کردند

به گزارش بانیما، همدان- خبرنگاران- رییس ستاد انتخابات شهرستان ملایر گفت: 17 نفر به عنوان نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شهر طی 48 ساعت گذشته در این شهرستان ثبت نام کردند که از این تعداد 2 نفر زن و مابقی مرد هستند.

خبرنگاران 17 نامزد برای انتخابات شورای شهر در ملایر ثبت نام کردند

به گزارش خبرنگاران، حسین فارسی روز جمعه در جمع خبرنگاران گفت: در نخستین روز ثبت نام داوطلبان شورای شهر هشت نفر در این شهرستان ثبت نام کردند که یک نفر مربوط به حوزه انتخابیه جوکار و هفت نفر دیگر در شهر ملایر است.

وی با اشاره به اینکه در دومین روز از ثبت نام شوراها نیز 9 نفر نامزد انتخابات شدند، اضافه کرد: در مجموع تا به امروز 2 نفر برای انتخابات شورای شهر جوکار و 15 نفر نیز برای شورای شهر ملایر ثبت نام کرده اند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر ادامه داد: از مجموع نامزدهای ثبت نام کننده در انتخابات شورای شهر این شهرستان، یک نفر دارای مدرک دکتری، هفت نفر مدرک کارشناسی ارشد و 9 نفر نیز دارای مدرک کارشناسی هستند.

رییس ستاد انتخابات شهرستان ملایر اضافه کرد: کار ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای اسلامی برای 6 شهر زنگنه، اسلامشهر آق گل، سامن، ازندریان، جوکار و ملایر دراین شهرستان همچنان تا خاتمه زمان مشخص شده ادامه دارد.

فارسی با اشاره به مهیا بودن شرایط ثبت نام نامزدها از چهار روش، تاکید کرد: داوطلبان با توجه شیوه های درنظر گرفته شده و همچنین امکان ثبت نام عیر حضوری، کار نام نویسی خود را به روزهای خاتمهی موکول نکنند.

وی همچنین اظهار کرد: تعداد شعب اخذ رای انتخابات شوراهای دوره گذشته دراین شهرستان 214 شعبه بود که در صورت قطعی شدن افزایش 10 درصدی صندوق های رای، 24 شعبه به این تعداد اضافه خواهد شد.

به گزارش خبرنگاران، ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهرها از 20 اسفند آغاز شده و تا ساعت 18 روز 26 ماه جاری ادامه دارد.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان ملایر در 163 روستا و 6 شهر برگزار می شود.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، انتخابات میان دوره ای مجلس یازدهم شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، بیست و هشتم خرداد 1400 برگزار می شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 14789

به "خبرنگاران 17 نامزد برای انتخابات شورای شهر در ملایر ثبت نام کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 17 نامزد برای انتخابات شورای شهر در ملایر ثبت نام کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید