حمایت اقتصادی استقلال و پرسپولیس از جیب طرفداران!

به گزارش بانیما، به گزارش خبرنگاران، دو تیم استقلال و پرسپولیس با طرفداران میلیونی یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی برای شرکت هایی هستند که می خواهند خود را در جامعه مطرح نمایند و از این راه به سود مالی برسند.

حمایت اقتصادی استقلال و پرسپولیس از جیب طرفداران!

در چند سال اخیر یکی از اپراتورها وظیفه حمایت از این دو باشگاه را برعهده گرفته و مبالغی را به سرخابی های همیشه بدهکار پرداخت نموده است و البته خودش نیز سود خوبی را از این حمایت برده است.

با این حال هنوز شائبه های زیادی در خصوص نحوه حمایت اسپانسر اقتصادی از این دو باشگاه وجود دارد و تعیین نیست این اسپانسر برای تبلیغاتی که روی پیراهن این دو تیم انجام می دهد دقیقاً چقدر پرداخت می نماید.

مدیرعامل این اپراتور در تازه ترین اظهار نظر خود اعلام نموده که رقم دقیق پرداختی به دو باشگاه تعیین نیست و بستگی به میزان مشارکت مردم در سامانه های پیامکی دارد. وی گفته است: ما دقیقاً در قراردادمان ذکر می کنیم که بر اساس مشارکت مردم حمایت خواهیم داشت هر مبلغی که مردم در آن سامانه هواداری حمایت نمایند ما درصد خیلی کمی از اینکه برای بحث ملاحظات قانونی اتفاق بیفتد، مابقی مبلغ را به باشگاه ها پرداخت می کنیم.

حالا پرسش این است که اگر قرار است از جیب مردم به استقلال و پرسپولیس یاری گردد چرا باید این اسپانسر هم بخشی از سود دو باشگاه را برای خودش بردارد؟ و پرسش دوم این است که اگر قرار است حمایت اقتصادی از این دو تیم توسط مردم صورت گیرد، پس مبلغی که باید به خاطر تبلیغات روی پیراهن پرداخت گردد چه می گردد؟

مگر نه اینکه هر برندی برای تبلیغ روی پیراهن این دو باشگاه باید چند میلیارد بپردازد؟ پس چرا در این قرارداد اشاره ای به این رقم و میزان آن نشده است.

ابهامات در خصوص اسپانسر استقلال و پرسپولیس همیشه وجود داشته و با اظهار نظر مدیرعامل این اپراتور این ابهامات بیشتر از قبل هم شده است.

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 3828

به "حمایت اقتصادی استقلال و پرسپولیس از جیب طرفداران!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت اقتصادی استقلال و پرسپولیس از جیب طرفداران!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید