جزئیات مرحله دوم آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

به گزارش بانیما، به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به اطلاعیه 4 مهرماه 96 سازمان سنجش، آن دسته از داوطلبانی که بر اساس آن اطلاعیه و نتایج مندرج در کارنامه آنها جهت آنالیز مدارک به دستگاه مربوطه معرفی شده و مدارک و اطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام نماینده آنالیز و تأیید شده باید به مراحل مصاحبه توجه نمایند.

جزئیات مرحله دوم آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

براساس اعلام نتیجه آنالیز مدارک از سوی دستگاه های اجرایی (دستگاه های اجرایی استان البرز، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان دامپزشکی کشور، وزارت امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال خون ایران، سازمان حسابرسی و موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی صنعت آب و برق) افراد معرفی شده اند.

نتایج مربوط به معرفی شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه بر روی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

این داوطلبان باید با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات این اطلاعیه اقدامات لازم را انجام دهند.

با توجه به اینکه مصاحبه های استخدامی بیشتر دستگاه های اجرایی اعلام شده از ابتدای هفته آینده آغاز خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع رسانی دستگاه استخدام نماینده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود آگاه شوند.

عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان مشخص شده، به منزله انصراف از ادامه فرایند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پیگیری نخواهد داشت.

از آن جایی که در مرحله آنالیز اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه های اجرایی ذی ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده اند، لذا در هریک از شغل محل ها و سهمیه های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت آنالیز مدارک معرفی شده اند.

انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی شده و تأکید می گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تأیید مدارک و اطلاعات ثبت نامی آنها امکان پذیر است. بنابراین مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان مشخص شده برعهده داوطلب است.

در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز گردد که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم شده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.

پذیرفته شدگان نهایی هر یک از سهمیه های آزاد، ایثارگران و معلولین عادی در سقف مشخص شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تأیید اطلاعات ثبت نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از 70 درصد نمره آزمون کتبی و 30 درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به تعداد یک برابر ظرفیت مورد احتیاج اعلام شده در دفترچه ثبت نامی فوق الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال 1396 منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سئوالات است.

داوطلبان در صورت احتیاج می توانند سئوالات خود را در مورد مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ 25 آبان 96 با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjwsh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن 42163 با پیش شماره 021 در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند.

پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ 25 آبان 96 ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

منبع: ویکی گرام
انتشار: 19 دی 1399 بروزرسانی: 19 دی 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 13372

به "جزئیات مرحله دوم آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات مرحله دوم آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید