ایوانکا از کاخ سفید می رود، عکس

به گزارش بانیما، ایوانکا ترامپ در مصاحبه ای گفت، ادامه کار به عنوان مشاور رئیس جمهور آمریکا در صورت رسیدن مجدد پدرش به ریاست جمهوری در انتخابات 2020 را تایید نمی کند.

ایوانکا از کاخ سفید می رود، عکس

به گزارش بانیما، به نقل از وبسایت انگلیسی دیلی میل، ایوانکا ترامپ، دختر 38 ساله دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با برنامه رودررو با ملت که از شبکه سی بی اس این کشور پخش می شود گفت، ممکن است در صورت رسیدن مجدد پدرش در سال 2020 به ریاست جمهوری دیگر به عنوان کارمند و مشاور وی کار نکند.

ایوانکا ترامپ در پاسخ به سوال مارگارت برنان، مجری این برنامه، در خصوص آینده کاری خود بعد از انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر آینده در آمریکا اظهار کرد: من در درجه اول و فراتر از هر چیز به فرزندانم و خوشحالی آنها اهمیت می دهم بنابراین اولویت نخست من بچه هایم هستند.

وی خاطر نشان کرد: تصمیمات من همیشه تا جایی انعطاف پذیری دارند که حداکثر توجه و ملاحظه را نسبت به نیازهای فرزندانم نشان دهم بنا بر این محور پاسخ من به این سوال شرایط بچه هایم خواهد بود.

ایوانکا ترامپ به همراه همسرش جارد کوشنر که او هم به عنوان مشاور دونالد ترامپ فعالیت می کند، سه فرزند به نامهای آرابلا، 8 ساله، جوزف، 6 ساله و تئودور 3 ساله دارند.

خانواده آنها در سال 2017 از نیویورک به واشنگتن نقل مکان کرد تا هر دوی آنها کارشان را به عنوان مشاور در کاخ سفید شروع کنند.

با این حال این دختر دونالد ترامپ در حالی که به نظر می رسید، دارد درباره کناره گیری احتمالی از سمتش در آینده صحبت می کند اظهار کرد: روزی که من به کاخ سفید بیایم در حالی که هیچ نگرانی احساس نکنم همان روزی است که نشان می دهد من بیش از حد لازم در آنجا مشغول به کار بوده ام هر چند که من هنوز در هر روز احساس فروتنی فراوان و برخورداری از امتیازی بزرگ در این سمت دارم چرا که می توانم همچنان کاری را که به خاطر انجامش به واشنگتن آمدم، انجام دهم.

ایوانکا ترامپ در ادامه در پاسخ به سوالی درباره بلندپروازی های سیاسی اش برای آینده پاسخی مبهم داده و گفت: می دانید سیاست واقعا برای من کمتر جذاب است.

او اعلام نمود: اجرای سیاستها و این تاثیر که بتوان جایگاه جوامع را ارتقا بخشیده و زندگی مردم را تغییر داد مهمتر است.

دختر رئیس جمهور آمریکا در جایی دیگر از این مصاحبه به مساله استیضاح پدرش پرداخت. او در پاسخ به سوال مجری برنامه در این خصوص که آیا از نظر او دونالد ترامپ از رودی جولیانی، وکیلش مشاوره های خوب و مناسبی کسب می کند گفت: من رودی جولیانی را با پیش زمینه ای کاملا متفاوت می شناسم. او یکی از عالی ترین شهردارهای تاریخ کشور ما و یک قهرمان واقعی در نیویورک است. من مدت خیلی زیادی است که چنین تجربه ای را در تعاملم با رودی جولیانی داشته ام.

رودی جولیانی در روزهای اخیر در اقدامی جنجالی به اوکراین سفر کرده تا اسناد و مدارکی دال بر فعالیتهای مفسده آمیز جو بایدن، نامزد ریاست جمهوری پیشتاز حزب دموکرات و پسرش در این کشور به دست بیاورد.

ایوانکا ترامپ ادامه داد: جولیانی باهوش و بافکر و یک جنگجوی واقعی و یک شهردار عالی است.

دختر ترامپ در ادامه مدعی شد، بیش از 50 درصد مردم آمریکا فکر نمی کنند که دونالد ترامپ شایسته استیضاح شدن باشد.

او اظهار کرد: ما همچنین شاهد حمایت تمامی اعضای جمهوریخواه کنگره و تعدادی از دموکراتها از ترامپ هستیم. بنا براین حقایق در آنجا هستند تا مردم آمریکا بتوانند در این مورد ارزیابی کرده و تصمیم بگیرند.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 6873

به "ایوانکا از کاخ سفید می رود، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایوانکا از کاخ سفید می رود، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید