آخرین جزئیات تردد در آزادراه تهران - شمال ، نرخ عوارض چقدر تعیین شد؟

به گزارش بانیما، معاون وزیر راه و شهرسازی بیان نمود امیدواریم قبل از افتتاح رسمی قطعه یک آزادراه تهران - شمال بتوانیم چند روز تردد آزمایشی داشته باشیم تا نواقص احتمالی را برطرف کنیم. همچنین ممکن است برای روزهای خاص و جلوگیری از ایجاد ترافیک در ابتدا و انتهای این جهت محدودیت ترافیکی اعمال کنیم.

آخرین جزئیات تردد در آزادراه تهران - شمال ، نرخ عوارض چقدر تعیین شد؟

خیرالله خادمی ، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور - در پاسخ به خبرنگاران مبنی بر این که آیا روزهای خاصی برای تردد از آزادراه تهران - شمال پس از افتتاح اعلام می کنید؟ اظهار کرد: تردد از آزادراه تهران - شمال پس از افتتاح همه روزه خواهد بود. اما در برخی از مواقع ممکن است محدودیت ترافیکی در ساعاتی خاص ایجاد کنیم که البته این موضوع در جلسه بهمن ماه نهایی خواهد شد.

وی ادامه داد: برای تردد در حالت عادی هیچ مسئله ای نخواهیم داشت، اما در زمانی که پیک ترافیک است و به دلیل آنکه این آزادراه از اتوبان همت آغاز و به شهرستانک و جاده قدیم چالوس منتهی می شود، ممکن است ترافیک پس بزند؛ بنابراین در جلسه پیش رو در این زمینه تصمیم گیری خواهد شد که چگونه ترافیک را مدیریت کرده و نحوه بهره برداری از این آزادراه را چگونه باشد.

عوارض خروج از قطعه یک آزادراه تهران - شمال الکترونیکی است

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور همچنین در مورد سوال دیگری مبنی بر این که عوارض آزادراه تهران - شمال چقدر است و آیا در این زمینه مصوبه ای داشته اید یا خیر؟ گفت: نرخی برای معین عوارض این آزادراه پیشنهاد شده که براساس هزینه و برگشت سرمایه آن در نظر گرفته شده است، اما این پیشنهاد را در کمیته تخصصی آن بررسی کردیم و در هیات دولت نیز ارزیابی می شود تا بتوانیم کاهشی نسبت به برآورد صورت گیرد و به گونه ای که بازگشت سرمایه سرمایه گذار منطقی باشد اعمال کنیم. اما باید گفت که قطعه یک آزادراه تهران - شمال ایستگاه دریافت عوارض نخواهد داشت و مردم برای پرداخت باید به صورت الکترونیکی اقدام کنند.

خادمی ادامه داد: امیدواریم قبل از افتتاح و بهره برداری رسمی از قطعه یک آزادراه تهران - شمال بتوانیم تردد آزمایشی را طی چند روز با تعدادی ماشین محدود برقرار کنیم تا بتوانیم اگر کم و کسری است نسبت به رفع نواقص اقدام کنیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: چمدان
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 7161

به "آخرین جزئیات تردد در آزادراه تهران - شمال ، نرخ عوارض چقدر تعیین شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین جزئیات تردد در آزادراه تهران - شمال ، نرخ عوارض چقدر تعیین شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید