کریم باقری سفیر فدراسیون هاکی برای ثبت جهانی در یونسکو شد

به گزارش بانیما، کریم باقری سفیر فدراسیون هاکی در فرآیند ثبت جهانی هاکی ایران در یونسکو شد.

کریم باقری سفیر فدراسیون هاکی برای ثبت جهانی در یونسکو شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هاکی، طی حکمی از سوی بهرام قدیمی رییس فدراسیون هاکی، کریم باقری اسطوره باشگاه پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران به سمت مشاورعالی درامر توسعه و سفیر فدراسیون در فرآیند ثبت هاکی به نام ایران در سازمان جهانی یونسکو شد.

باتوجه به اهمیت اجرایی شدن فرآیند ثبت هاکی به نام ایران در سازمان جهانی یونسکو، کمیته ویژه ای دراین خصوص تشکیل شد. کریم باقری ضمن استقبال از طرح رایگان استعدادیابی ورزش اصیل، ملی و ایرانی هاکی با شعار هاکی برای همه، دراین خصوص گفت: امید است با نگاه ویژه بهرام قدیمی مدیریت فدراسیون و شناختی که بنده از سوابق ارزشمند ایشان دارم، شاهد تحول شگرف در شناسایی، جذب، نگهداری و پرورش مستعدین این رشته و توسعه و ترویج ورزش هاکی در سراسر کشور باشیم.

این طرح بصورت گسترده در سراسر کشور شروع شده و تمامی اعضای خانواده های علاقمند اعم از خردسالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و کهنسالان می توانند با حضور در پایگاههای فدراسیون هاکی کشورمان، باموضوعات مهم ومطالب ارزشمندی همچون مقدمات هاکی، مزایا و اهداف استعدادیابی هاکی، شاخصهای پیکرسنجی و آمادگی جسمانی خود و اعضای خانواده آشنا شوند.

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 3281

به "کریم باقری سفیر فدراسیون هاکی برای ثبت جهانی در یونسکو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریم باقری سفیر فدراسیون هاکی برای ثبت جهانی در یونسکو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید