کارت سوخت جایگاه داران برای سوخت گیری با نرخ آزاد حذف نمی گردد

به گزارش بانیما، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: برنامه ای برای حذف کارت سوخت جایگاه داران در دستور کار نیست.

کارت سوخت جایگاه داران برای سوخت گیری با نرخ آزاد حذف نمی گردد

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، علی اکبر نژادعلی با بیان اینکه هیچ ابلاغیه ای در خصوص حذف کارت سوخت جایگاه داران از چرخه عرضه بنزین نداشته ایم، اظهار کرد: شایعاتی که در فضای مجازی منتشر شده صحت نداره و روال مانند گذشته بوده و هیچ تغییری در شرایط ایجاد نشده است؛ ضمن آنکه قرار نیست، از تیرماه، کارت سوخت جایگاه داران برای سوخت گیری با نرخ آزاد حذف گردد.

وی با تأکید بر اینکه هیچ تصمیمی در خصوص نرخ بنزین گرفته نشده و اخبار منتشرشده در فضای مجازی و رسانه ای کشور در این خصوص تکذیب می گردد، توضیح داد: تغییری در نحوه توزیع بنزین در جایگاه های عرضه سوخت ایجاد نمی گردد و قیمت بنزین یارانه ای 1500 تومان و بنزین آزاد نیز همچنان 3000 تومان خواهد بود.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان اینکه هیچ کدام از جایگاه ها اجازه تغییر قیمت بنزین را ندارند، گفت: اگر جایگاهی چنین کاری انجام دهد با جدیت برخورد خواهیم کرد، بنابراین مردم نگران تغییر قیمت بنزین نباشند.

نژادعلی با تأکید بر اینکه سیستم سوخت رسانی مانند روال سابق خواهد بود و هیچ تغییری در برنامه ها ایجاد نشده و هرگونه تغییر و تحول از سوی شورای اطلاع رسانی دولت اعلام خواهد شد، اظهار کرد: جایگاه ها موظف به سوخت رسانی با قیمت های قبلی هستند و اگر موردی مشاهده شد، مردم آن را به سامانه 09627 گزارش دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 تیر 1401 بروزرسانی: 20 تیر 1401 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 20254

به "کارت سوخت جایگاه داران برای سوخت گیری با نرخ آزاد حذف نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت سوخت جایگاه داران برای سوخت گیری با نرخ آزاد حذف نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید