چگونه برترین کانسیلر را برای پوست صورت انتخاب کنیم؟

به گزارش بانیما، نواقص پوستی مانند جای جوش، تیرگی زیر چشم و چین و چروک نواقصی هستند که می توانید با استفاده از محصولات آرایشی مناسب آن را در آرایش تان تا حد زیادی بپوشانید. البته به شرط این که محصولات آرایشی درستی انتخاب کنید. یکی از این محصولات آرایشی که می تواند نواقص چهره شما را پوشش دهد کانسیلر آرایشی است. در این مطلب ابتدا به معرفی کانسیلرهای آرایشی و ویژگی های آن خواهیم پرداخت و سپس شما را هدایت می کنیم تا بتوانید برترین کانسیلر را برای پوستتان تهیه کنید. با ما همراه باشید.

چگونه برترین کانسیلر را برای پوست صورت انتخاب کنیم؟

در این مطلب می خوانید:

کانسیلر چیست؟

انواع کانسیلر

چطور برترین نوع و رنگ کانسیلر را برای پوستمان انتخاب کنیم ؟

برترین کانسیلر برای پوست خشک

برترین کانسیلر برای پوست چرب

راهنمای استفاده از کانسیلر

10 مورد از برترین مارک کانسیلر موجود در بازار

کانسیلر چیست؟

کانسیلر یکی از محصولات آرایشی است که با استفاده از پیگمنت های رنگی طوری فرموله شده که نواقص پوست مانند لکه ها، جای جوش ها و بعلاوه حلقه های تیره را بپوشاند. استفاده از کانسیلر پیش از آرایش سبب می گردد که پوستتان متعادل و بی نقص نشان داده گردد و قرمزی ها و تیرگی ها از روی پوستتان محو گردد. بعضی از مدل های کانسیلر برای پوست های مختلف مزیت های دیگری را هم فراهم می نمایند. مثلا بعضی از کانسیلرها حاوی هیالورونیک اسید (Hyaluronic acid) هستند و پوست را هیدراته و مرطوب می نمایند.

کانسیلر علاوه بر پوشاندن لکه های تیره، قرمزی ها، جای جوش و چروک صورت برای کانتورینگ هم می تواند استفاده گردد که در بخش های آینده مطلب به آن خواهیم پرداخت.

انواع کانسیلر

کانسیلرها در انواع مختلفی در بازار عرضه می شوند. بعضی از انواع کانسیلرهای آرایشی را در این بخش از مطلب با یکدیگر مرور می کنیم.

کانسیلر با پالت های رنگی متنوع

بعضی از کانسیلرها رنگ های متنوعی دارند؛ سبز،قرمز، زرد یا بنفش که می توانند برحسب نوع رنگ لکه های پوستی و نیاز پوست آن ها را متعادل نموده و یک نوع بالانس رنگی در کل پوست صورت ایجاد نمایند. به عنوان مثال رنگ سبز لکه های قرمز روی پوست را می پوشاند و رنگ بنفش تناژ رنگ پوست شما را درخشان تر می نماید و آن را شاداب تر جلوه می دهد.

دیگر رنگ های موجود در پالت های رنگی به این شکل عمل می نمایند:

  • رنگ صورتی: برطرف و کمرنگ کردن کسلی صورت
  • رنگ زرد: برطرف کردن دایره های سیاه و لکه ها
  • رنگ بنفش: برطرف کردن لک های زرد
  • رنگ نارنجی: برطرف کردن جوش های متمایل به آبی دیده و لکه های سیاه

کانسیلرهای کرمی

اگر در پی این هستید که کانسیلر کاور زیادی روی پوست شما داشته باشد باید کانسیلرهای کرمی را انتخاب کنید. این نوع کانسیلرها که معمولا در پالت ها و تیوب های کوچک ارائه می شوند حاوی پیگمنت های قوی هستند و می توانند لکه های روی پوست را به خوبی کاور نمایند. از آنجایی که این کانسیلرها بافت ضخیمی را روی پوست ایجاد می نمایند و در نهایت یک فینیش براق به آرایش می دهند و برای کسانی که پوست خشک یا نرمال دارند مناسبند.

کانسیلرهای مایع

این کانسیلرها بافتی سبک و شیری مانند دارند و برای انواع پوست ها مناسبند. سبک بودن بافت کانسیلر به شما این امکان را می دهد که برحسب نوع سلیقه و نیازتان کاور دلخواهتان را روی پوست داشته باشید. این کانسیلرها معمولا در دو نوع مات و براق موجودند و برای برطرف حلقه های سیاه زیر چشم برترین گزینه محسوب می شوند.

کانسیلرهای استیکی یا اسپات

این کانسیلرها که به شکل استیک و قلمی هستند کاوری ضخیم و زیاد روی پوست ایجاد می نمایند و به علت این که حالت قلمی دارند راحت تر می توانید با آن ها روی لکه را بپوشانید و یا زیر چشمتان را کانسیلر بزنید. کانسیلرهای استیکی و قلمی برای روی جوش هم مناسبند چون می توانید به طور دقیق روی جوش یا جای جوش را کاور کنید. بعضی از این استیکرها حتی حاوی ترکیبات ضد اکنه مانند روغن درخت چای هم هستند که باعث می شوند آکنه ها و جوش ها زودتر خشک شوند و یا جای آن ها زودتر بهبود پیدا کند.

کانسیلر دور چشم

برای محو کردن حلقه های تیره زیر چشم انواع کانسیلرها را می توانید بهره ببرید. از کانسیلرهای رنگی گرفته تا کانسیلرهای کرمی، مایع و استیکی. اما شما می توانید به طور خاص کانسیلرهایی را پیدا کنید که برای ناحیه زیر چشم طراحی شده اند. از آنجایی که زیر چشم پوست نازکی دارد و ظرافت خاصی را هم می طلبد این کانسیلرها به راحتی جذب لایه پوست زیر چشم می شوند و بدون این که مجبور باشید آن را روی پوست ماساژ بدهید به راحتی در منافذ نفوذ می نمایند.

چطور برترین نوع و رنگ کانسیلر را برای پوستمان انتخاب کنیم ؟

برای انتخاب برترین نوع و رنگ کانسیلر نکات مهمی وجود دارد که باید آن ها را مد نظر داشته باشید. این نکات را به طور مفصل شرح داده ایم.

انتخاب رنگ هماهنگ با پوست صورت

برای این که بدانید برترین رنگ های کانسیلر برای پوست شما چه رنگ هایی هستند باید ابتدا تناژ پوست خودتان را معین کنید. تناژ رنگ پوست بستگی به اندازه ملانین (پیگمنت یا رنگدانه) در پوست شما دارد. اگر رنگ پریده به نظر می رسید و رنگدانه های پوست شما تراکم کمی دارد پوست روشن دارید. اگر تناژ پوستتان به بژ نزدیک است، پوست شما تناژ مدیوم دارد. اگر پوست زیتونی دارید، تناژ رنگی پوست شما گرم است. اگر پوست شما به رنگ های کاراملی می خورد، شما تناژ رنگی برنزه دارید. اگر رنگدانه های عمیق و متراکم دارید، پوست شما تیره است.

برای این که بدانید کدام کانسیلرها به تناژ رنگی پوستتان می خورند، اندازه کمی از کانسیلر روی پوست گردن خود بگذارید، درست زیر گوش. اگر برایتان امکان پذیر است، این کار را زیر نور طبیعی انجام دهید چون نورهای مصنوعی باعث تغییر رنگ صورت می شوند. پس از این که رنگ را انتخاب کردید حالا یک یا دو درجه درجه روشن تر و یک تا دو درجه تیره تر را هم انتخاب کنید. کانسیلری که دقیقا به رنگ پوست شما شبیه است برای پوشش بخش های نرمال پوستتان مناسب است. کانسیلری که یک یا دو درجه روشن تر است، برای پوشاندن لکه های تیره و بعلاوه حلقه تیره زیر چشم به کار می آید و تناژهای تیره تر را می توانید برای کانتورینگ بهره ببرید.

آنالیز مسائل و نیازهای پوست

مسائل و نیازهای پوست شما مورد دیگری است که در انتخاب کانسیلر باید به آن دقت گردد. روی پوستتان متمرکز شوید و ببینید برای داشتن یک پوست متعادل و چهره شاداب چه نواقصی باید در صورتتان بر طرف گردد؟ بعضی از این رایج ترین مسائل پوستی را با یکدیگر آنالیز می کنیم.

پوشاندن حلقه های تیره زیر چشم و معین برترین رنگ کانسیلر برای زیر چشم

برای این که ببینید چه نوع کانسیلری برای زیر چشمتان مناسب است ابتدا باید به رنگ حلقه های زیر چشم توجه کنید. اگر این تیرگی ها در همان تناژ رنگی پوست خودتان است فقط کمی تیره تر است بهتر است کانسیلری یک یا دو درجه روشن تر از رنگ پوستتان انتخاب کنید. اگر رنگ حلقه های زیر چشمتان به زرد و قهوه ای می زند، با کانسیلر هلویی رنگ این حلقه ها را اصلاح کنید.

پوشاندن آکنه ها و جای جوش

اگر می خواهید از کانسیلر رنگی برای پوشاندن روی آکنه و یا قرمزی های صورت بهره ببرید، رنگ سبز برترین رنگ کانسیلر برای پوشاندن روی جوش ها و قرمزی هاست و رنگ قرمز رنگدانه های پوست را خنثی می نماید. اگر هم خواستید از کانسیلرهای تناژ رنگی پوست خودتان بهره ببرید، رنگ کانسیلر یک درجه روشن تر از پوست خودتان برای روی جوش مناسب است و روی کانسیلر از کرم پودر مطابق را تن رنگ پوستتان بهره ببرید.

استفاده از کانسیلر برای های لایت و کانتورینگ

بعد از این که تناژ مطابق با رنگ پوستتان را انتخاب کردید می توانید با در نظر گرفتن رنگ طبیعی پوستتان، از کانسیلر برای های لایت و کانتورینگ هم بهره ببرید. شما باید یک کانسیلر با یک یا دو درجه روشن تر از پوستتان برای های لایت و یک کانسیلر با رنگ یک یا دو درجه تیره تر از پوستتان برای کانتور بهره ببرید.

به چه اندازه کاور نیاز دارید؟

این که به چه اندازه کاور نیاز دارید بستگی به نوع تیرگی ها و نواقص پوستی شما و سلیقه شما در آرایش دارد. در انتخاب نوع کانسیلر به کاور آن دقت کنید. به عنوان مثال اگر کاور سبک می خواهید به سراغ کانسیلرهای مایع بروید و برای کاور سنگین تر کانسیلر استیکی را امتحان کنید.

فینیش میک آپ شما چطور باشد؟

به طور کلی فینیش میک آپ شامل سه حالت است: مات، نچرال، درخشان. این که کدام فینیش را می خواهید بستگی به سلیقه شما دارد و بر همین اساس هم باید نوع کانسیلرتان را انتخاب کنید.

برترین کانسیلر برای پوست خشک

پوست پوسته شدن یکی از مسائل پوست های خشک است. برترین کانسیلر برای پوست خشک کانسیلری است که بتواند با آبرسانی به پوست آن را صاف و یکپارچه نشان دهد. در بین انواع مدل های کانسیلر، کانسیلرهای استیکی و کرمی برای پوست های خشک بهترند. برترین کانسیلر از بین این کانسیلرهای کرمی و استیکی برای پوست خشک، کانسیلرهایی هستند که پوست را رطوبت رسانی می نمایند و حاوی ویتامین هایی نظیر C و E هستند. بعلاوه خاصیت دیگری که برترین کانسیلرها برای پوست خشک باید داشته باشند این است که بتوانند چین و چروک و خطوط ریز روی صورت را که در پوست های خشک بیشتر نمایان هستند را پوشش بدهند. کانسیلرهای حاوی روغن بادام و روغن آرگان و دیگر روغن های طبیعی هم جزو برترین کانسیلرها برای پوست خشک به شمار می آیند چرا که پوست را تغذیه و آب رسانی می نمایند.

برترین کانسیلر برای پوست چرب

در بین انواع کانسیلرها، کانسیلرهای سبک مایع برترین نوع کانسیلر برای پوست چرب محسوب می شوند مخصوصا اگر فاقد چربی و با فرمولاسیونی بر پایه آب فراوری شده باشند. پوست های خشک معمولا منافذ بزرگتری دارند و بافت های ضخیم در کانسیلرهای استیکی و کرمی این منافذها را بزرگتر نشان می دهند و از این جهت برای پوست های چرب مناسب نیستند. ویژگی دیگری که کانسیلر باید روی پوست های چرب باید داشته باشد این است که یک جلوه مات به پوست صورت بدهد چراکه پوست های چرب به علت چربی و سبوم پوست یک حالت درخشندگی کاذب دارند.

راهنمای استفاده از کانسیلر

ترتیب استفاده از دیگر مواد آرایشی و کانسیلر به این صورت است که ابتدا از پرایمر و سپس از کانسیلر استفاده می کنید. کانسیلر را با روی جای جوش ها، لکه ها، خطوط خنده و زیر چشمتان بزنید و آن را با برس یا پد کمی محو کنید. حالا روی کانسیلر از پن کیک و یا کرم پودر بهره ببرید و مجددا روی آن از پودر فیکس آرایشی و یا اسپری فیکس به کار ببرید.

10 مورد از برترین مارک کانسیلر موجود در بازار

در این بخش از مطلب با آنالیز 10 برند معروف و محبوب فراوری نماینده کانسیلرهای آرایشی، برترین و پرفروش ترین کانسیلرهای موجود در بازار را برایتان معرفی خواهیم کرد. به خاطر داشته باشید که برترین کانسیلر برای شما باید با توجه به ویژگی های پوستتان انتخاب گردد.

1. کانسیلر تارت

برند آمریکایی تارت برند آنچنان با سابقه ای نیست اما با فناوری های به خصوص و پیشرفته اش در فراوری محصولات آرایشی آنچنان پیروز عمل نموده که در میان پرفروش ترین و محبوب ترین برندهای آرایشی جهان قرار گرفته است. کانسیلرهای برند تارت جزو محبوب ترین و پرفروش ترین کانسیلرها در جهان هستند.

کانسیلرهای چندکاره مایع سری Shape Tape در بازار جهانی محبوبیت فوق العاده ای دارند، با روغن دانه انبه و روغن نوعی درخت آفریقایی غنی شده اند و علاوه بر پوشش دهی فوق العاده مسائل پوستی می توانند پوست را آبرسانی و تغذیه نمایند. این نوع کانسیلرهای مایع برای انواع پوست مناسبند. برای انتخاب برترین کانسیلر تارت برای پوستتان اول تناژ رنگ پوستتان را معین کنید و سپس بر حسب نیاز و نوع آرایش تان، کانسیلر مناسب راخریداری کنید. کانسیلرهای پالتی تارت هم برای آن دسته از خانم هایی که می خواهند از کانسیلرهایی با رنگ های متنوع استفاده نمایند فوق العاده است.

کانسیلر تارت سری Shap Tape شماره 20S

1,550,000

تومان

کانسیلر تارت سری Shape Tape شماره 20B

1,650,000

تومان

خرید انواع کانسیلر تارت

مشاهده همه

2. کانسیلر میبلین

برند میبلین که یکی از برندهای بسیار مطرح و پرطرفدار لوازم آرایشی است که اولین بار در سال 1915 در امریکا تاسیس شد. این برند معتبر جهانی که محصولاتش را به بیش از 120 کشور جهان صادر می نماید از فناوری ها و فرمولاسیون بسیار پیشرفته ای در فراوری محصولاتش استفاده می نماید. کانسیلرها میبلین جزو محبوب ترین و پرفروش ترین کانسیلرهای آرایشی در جهان محسوب می شوند.

کانسیلر Instant Anti-Age Eraser میبلین که جزو باکیفیت ترین کانسیلرها در بازار ایران است و برای پوشاندن چین و چروک پوست و تیرگی های دور چشم اثر فوق العاده ای دارد. طراحی کاربردی میکروفیل اسفنج در این محصول به شکلی است که پوشش خود را بر کوچکترین حفره های پوست صورت نیز اعمال می نماید، علاوه بر پوشاندن نواقص پوستی، خاصیت لیفتینگ هم دارد و حاوی گوجی بری و هالوکسیل برای جلوگیری از پیری است.

کانسیلرهای سری fit me از دیگر کانسیلرهای محبوب این برند محسوب می شوند. این کانسیلرهای مایع هم برای تمامی انواع پوست مناسبند و در عین حال که سبک هستند و به خوبی جذب پوست می شوند، پوشانندگی مناسبی هم دارند. کانسیلر میبلین مدل Super Stay یک کانسیلر با کاور بالاست که ماندگاری بالاتری نسبت به دیگر مدل های کانسیلرها دارد و با وجود پوشانندگی بالا، تنفس پوست را مختل نمی نماید و سبک است. پالت کانسیلر میبیلین که برای انواع پوست مناسب است هم یک محصول فوق العاده برای کسانی است که می خواهند با کانسیلرهای رنگی نواقص پوستشان را در میک آپ بپوشانند.

کانسیلر میبلین مدل Eraser شماره 00 IVORY

299,000

تومان

کانسیلر میبلین سری Instant Anti-Age Eraser شماره 01

289,000

تومان

خرید انواع کانسیلر میبلین

مشاهده همه

3. کانسیلر رولوشن

یکی دیگر از برندهای نسبتا نو محصولات آرایشی که کانسیلرهایش جزو محبوب ترین محصولات بازار هستند، برند انگلیسی رولوشن است که کیفیت فوق العاده و در عین حال قیمت مناسبی دارد. لاین کانسیلرهای مایع رولوشن هم بافت سبکی دارند و هم این که با تنوع فوق العاده در رنگ های مختلف برای کسانی که می خواهند از کانسیلرها برای کانتورینگ استفاده نمایند هم فوق العاده است. اپلیکاتور این کانسیلر به شکلی طراحی شده که از کشیده شدن روی پوست حساس زیر چشم جلوگیری می نماید و از این جهت برای زیر چشم هم فوق العاده است.

کانسیلر رولوشن شماره C2

274,890

تومان

کانسیلر رولوشن شماره C1

354,000

تومان

خرید انواع کانسیلر رولوشن

مشاهده همه

4. کانسیلر لورآل

برند فرانسوی لورآل که یکی از شناخته شده ترین برندهای آرایشی و مراقبت از پوست در جهان است در ایران هم هواداران بسیاری دارد. در کنار دیگر محصولات آرایشی و بهداشتی لاین فراوری کانسیلرهای آرایشی لورآل هم عملکرد فعالی دارد. کانسیلرهای مایع سری Infaillible یک انتخاب مناسب برای کسانی است که در پی برترین کانسیلر موجود در بازار می گردند. این کانسیلر برای انواع پوست مناسب است و تنوع بسیار بالایی هم در انواع رنگ دارد. پالت کانسیلر مدل Total Cover لورآل هم یک محصول فوق العاده برای کسانی است که می خواهند با متد اصلاح رنگ و با استفاده از رنگ های متنوع نواقص پوستی شان را اصلاح نمایند.

کانسیلر لورآل مدل 2442 شماره 0327

370,000

تومان

کانسیلر لورآل سری Infaillible شماره 327

399,000

تومان

خرید انواع کانسیلر لورآل

مشاهده همه

5. کانسیلر فلورمار

این برند معروف که در سال 1970 در کشور ایتالیا تاسیس شده است در 80 کشور جهان حضور فعال داشته و به عرضه انواع محصولات آرایشی باکیفیت پرداخته است. برند فلومار را هم می توانیم یکی از برندهای بسیار محبوب لوازم آرایش بین خانم های ایرانی بدانیم. در کنار فراوری گسترده لوازم آرایشی لاین فراوری پرایمرهای فلورمار هم فعال و محبوب است. کانسیلرهای مایع مدل perfect coverage کانسیلرهای مالی و در عین حال باکیفیتی است که برای انواع پوست مناسب است و کاور خوبی هم روی پوست دارد. کانسیلرهای کرمی و نیمه جامد فلورمار برای پوست های خشک و معمولی مناسبند و کانسیلرهای استیکی فلورمار هم برای کسانی که دنبال کاور و پوشانندگی بالا هستند محصول مناسبی است. پالت های کانسیلر فلورمار هم در رنگ های مختلفی به بازار عرضه می شوند و برای اصلاح رنگ پوست مناسبند.

کانسیلر فلورمار مدل مایع 03 حجم 5 میلی لیتر

107,200

تومان

کانسیلر فلورمار شماره 20

150,000

تومان

خرید انواع کانسیلر فلومار

مشاهده همه

6. کانسیلر گلدن رز

برند گلدن رز یکی از معروف ترین و قدیمی ترین فراورینمایندگان محصولات آرایشی در کشور ترکیه است و محصولاتش را به بیش از 90 کشور در سراسر جهان صادر می نماید. همانند دیگر محصولات گلدن رز، کانسیلرهای این برند هم کیفیت قابل قبول و استانداردی را دارا هستند و از نظر قیمت هم مالی و مناسبند. کانسیلر گلدن رز مدل liquid یک نوع کانسیلر سبک است که جلوه ای نچرال به میک آپ می دهد و برای پوست های چرب بسیار مناسب است. کانسیلر اچ دی گلدن رز با سری اسفنجی و نرم هم برای چین و چروک و جوش و هم برای زیر چشم فوق العاده است و SPF 15 هم برای محافظت از اشعه های خورشید دارد. پالت کانسیلر گلدن رز مدل correct & conceal برای تصحیح رنگ ها به کار می رود و کانسیلر استیکی گلدن رز هم برای کسانی که پوست خشک و معمولی دارند مناسب است.

پالت کانسیلر گلدن رز مدل correct & conceal

178,330

تومان

کانسیلر گلدن رز شماره 02

115,000

تومان

خرید انواع کانسیلر گلدن رز

مشاهده همه

7. کانسیلر نوت

برند ترکیه ای نوت یک برند آرایشی چند ملیتی فعال در حوزه فراوری محصولات آرایشی است که کارخانه و دفتر مرکزی آن در کشور ترکیه واقع شده است و محصولات آن به بیش از پنجاه کشور جهان صادر می گردد. کانسیلرهای برند نوت هم جزو محصولات باکیفیت و مالی در بازار جهانی هستند. کانسیلر نوت مدل فول کاور یک کانسیلر سبک و کاربردی برای استفاده روزمره است، برای دور چشم و پوشاندن چروک و نواقص صورت تاثیر خوبی دارد و علاوه بر پوشانندگی خاصیت آبرسان و ضدپیری هم دارد.

کانسیلر نوت مدل Perfecting Pen یک اپلیکاتور ظریف دارد که آن را به گزینه مناسبی برای پوشاندن نواقص زیر چشم و جای جوش و لکه نموده است. کانسیلرهای استیکی نوت هم با پوشانندگی بالا یک گزینه مناسب و مالی برای کسانی است که پوست خشک و نرمال دارند و یا می خواهند کانسیلرهایی با کاور بالا استفاده نمایند.

کانسیلر نوت مدل Full Coverage شماره 01

209,915

116,650

تومان

کانسیلر نوت مدل فول کاور شماره 01

213,570

180,000

تومان

خرید انواع کانسیلر نوت

مشاهده همه

8. کانسیلر آرت اسکین

برند میان رده آرت اسکین یک برند چینی است که محصولاتی با کیفیت قابل قبول و قیمت مناسب فراوری می نماید. کانسیلرهای آرت اسکین هم جزو تاپ فهرست پرفروش ترین کانسیلرها در فروشگاه خبرنگاران هستند. کانسیلر آرت اسکین سری my beloved که از نظر ظاهری شبیه به کانسیلرهای برند تارت طراحی شده بافتی سبک دارد و برای پوست های چرب یا کسانی که آرایش سبک می نمایند مناسب است. دیگر کانسیلر پرفروش این برند مدل ERASER است که بافتی سنگین تر و شبیه به موس های آرایشی دارد و حاوی رنگدانه های متراکم استو یک اپلیکاتور ظریف و یک اسفنج کاربردی دارد.

کانسیلر آرت اسکین شماره 002

54,000

تومان

کانسیلر آرت اسکین شماره 1

55,000

تومان

خرید انواع کانسیلر آرت اسکین

مشاهده همه

9. کانسیلر کافهرستا

برند ایرانی کافهرستا به وسیله شرکت آریان کیمیا تک فراوری می گردد و یکی از پرفروش ترین برندهای لوازم آرایشی در ایران است. کانسیلرهای مایع کافهرستا مدل کاور آپ در فروشگاه خبرنگاران جزو پرفروش ترین کانسیلرها طبقه بندی می شوند و علاوه بر قیمت مناسب تنوع خوبی هم در رنگ دارند و یک گزینه مالی و کاربردی برای استفاده روزانه محسوب می شوند.

کانسیلر کافهرستا مدل Cover Up شماره C12

145,151

96,760

تومان

کانسیلر کافهرستا مدل Cover Up شماره C11

120,960

102,000

تومان

خرید انواع کانسیلر کافهرستا

مشاهده همه

10. کانسیلر شون

دیگر برند ایرانی که کانسیلرهایش جزو کانسیلرهای پرفروش فروشگاه خبرنگاران محسوب می شوند برند شون است. کانسیلرهای مایع سری Appealing برند شون بافتی سبک دارند و با دارا بودن خاصیت ضد چروک و روغن بادام برای انواع پوست مناسبند. اگر دنبال گزینه های مالی و در عین حال با کیفیت مناسب می شد این برند را به شما توصیه می کنیم.

کانسیلر شون سری Appealing شماره A02

169,344

118,900

تومان

کانسیلر شون سری Appealing شماره A01

141,120

89,000

تومان

خرید انواع کانسیلر شون

مشاهده همه

و در آخر

در این مطلب فوت و فن های انتخاب برترین کانسیلر برای پوست برا برایتان ارائه کردیم و چند برند پرفروش را هم به شما معرفی کردیم تا راحت تر بتوانید کانسیلری مناسب برای نیازها و پوستتان انتخاب کنید. علاوه بر ویژگی های پوستی و نیازهایی که در متن ذکر شد فاکتور قیمت هم عامل مهمی است. اگر قیمت چندان برایتان مهم نیست به سراغ برندهای لوکس و باکیفیت تری مانند تارت و میبیلین بروید و اگر هم در پی محصولی مالی هستید از میان برندهای مالی اما خوشنام و استاندارد کانسیلر مورد نظرتان را انتخاب کنید چرا که همانند سایر محصولات آرایشی کیفیت کانسیلرها هم تاثیر محسوسی روی پوست شما دارد.

منابع: maybelline, byrdie

چند پرسش پرتکرار:

برترین کانسیلر زیر چشم چیست؟

کانسیلر Instant Anti-Age Eraser میبلین برترین مدل کانسیلر برای زیر چشم است.

برترین برند کانسیلر مایع کدام است؟

کانسیلرهای چندکاره مایع سری Shape Tape از برند تارت و کانسیلرهای مایع سری Infaillible از برند لورآل جزو برترین کانسیلرهای بازار محسوب می شوند.

برترین رنگ کانسیلر تارت کدام است؟

برترین رنگ کانسیلر با توجه به تناژ پوست شما و نوع تیرگی های زیر چشم معین می گردد.

کانسیلر را قبل از کرم پودر استفاده کنیم یا بعد از آن؟

کانسیلر را بعد از پرایمر و مرطوب نماینده و قبل از کرم پودر به صورتتان بزنید، آن را کمی محو کنید و سپس کرم پودر بزنید.

کانسیلر مایع بهتر است یا کانسیلر استیکی؟

بستگی به پوست شما و بعلاوه اندازه کاور مورد نظرتان دارد. کانسیلر استیکی برای پوست نرمال و خشک مناسب است و کاور ضخیم تری دارد و کانسیلر مایع برای پوست چرب بهتر است.

آیا می توان با کانسیلر کانتورینگ کرد؟

بعد از این که تناژ مطابق با رنگ پوستتان را انتخاب کردید می توانید با در نظر گرفتن رنگ طبیعی پوستتان از کانسیلر برای های لایت و کانتورینگ هم بهره ببرید. شما باید یک کانسیلر با یک یا دو درجه روشنتر از پوستتان برای های لایت و یک کانسیلر با رنگ یک یا دو درجه تیره تر از پوستتان برای کانتور بهره ببرید.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 19 دی 1401 بروزرسانی: 19 دی 1401 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 21828

به "چگونه برترین کانسیلر را برای پوست صورت انتخاب کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه برترین کانسیلر را برای پوست صورت انتخاب کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید