نشست انجمن های علمی دانشجویی؛ ظرفیت ها و الزامات پویایی برگزار گردید

به گزارش بانیما، نشست انجمن های علمی دانشجویی؛ ظرفیت ها و الزامات پویایی با حضور دانشجویان، استادان و مسئولان دانشگاه علامه طباطبایی در این دانشگاه برگزار گردید.

نشست انجمن های علمی دانشجویی؛ ظرفیت ها و الزامات پویایی برگزار گردید

به گزارش باشگاه دانشجویان خبرنگاران، در این نشست علاوه بر دانشجویان و اعضای جدید شوراهای مرکزی انجمن های علمی دانشجویی، دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، دکتر اردشیر منصوری، مشاور دفتر سیاست گذاری فرهنگی وزارت علوم، دکتر وحید شالچی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، دکتر حمیدرضا علومی یزدی معاون پژوهشی دانشگاه، دکتر محمد امیرپناهی، مدیر فرهنگی دانشگاه و جمعی از رؤسای دانشکده ها و استادان مشاور انجمن های علمی دانشجویی نیز حضور داشتند.

در ابتدای برنامه دکتر اردشیر منصوری مشاور دفتر سیاست گذاری فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به ارائه توضیحاتی پیرامون ظرفیت ها و الزامات پویایی انجمن های علمی دانشجویی پرداختند و در ادامه دکتر امیرپناهی گزارشی از فعالیت های سال گذشته انجمن های علمی دانشجویی برای حاضران اعلام کرد.

در پایان حدود 30 نفر از دانشجویان به صورت شفاهی مطالبات، خواسته ها، دغدغه ها و سوال های خود را در جمع دانشجویان اعلام کردند که دکتر سلیمی، دکتر شالچی و دکتر علومی یزدی به ارائه پاسخ در این خصوص پرداختند.

این جلسه 5 خرداد در سالن شهید بهشتی دانشکده حقوق و علوم سیاسی برگزار گردید و بیش از چهار ساعت به طول انجامید. همچنین به دلیل اهمیت و صندلی ویژه انجمن های علمی دانشجویی، ادامه پرسش و پاسخ دانشجویان با مسئولان دانشگاه و وزارت علوم همزمان با صرف افطاری انجام شد.

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 3190

به "نشست انجمن های علمی دانشجویی؛ ظرفیت ها و الزامات پویایی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست انجمن های علمی دانشجویی؛ ظرفیت ها و الزامات پویایی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید