میرعمادیان: 7-8 کشتی گیر از فهرست بازار بزرگ خارج می شوند، احتمالا با خارجی ها تمدید کنیم

به گزارش بانیما، مربی تیم کشتی بازار بزرگ ایران گفت: برای حضور در رقابت های باشگاه های دنیا 7-8 کشتی گیر از لیست ما خارج می شوند و چند کشتی گیر دیگر را اضافه می کنیم.

میرعمادیان: 7-8 کشتی گیر از فهرست بازار بزرگ خارج می شوند، احتمالا با خارجی ها تمدید کنیم

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

مصطفی میرعمادیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی بانیما در مورد لیگ برتر فصل گذشته کشتی که با قهرمانی این تیم به انتها رسید، گفت: ابتدا جا دارد از زحمات و کوشش فدراسیون و سازمان لیگ در بحث برگزاری مسابقات تشکر کنم. بعد از وقفه چند ساله ای که لیگ ما داشت، نیاز به مسابقاتی پویا و منسجم داشتیم و این یک آغاز خوب بود. هرچند در آغاز یک مقدار سروصدا و نواقصی وجود داشت اما اراده سازمان لیگ بر این است که این ایرادها رفع گردد. باید با نظرات کارشناسان این نواقص را رفع کرد.

وی با اشاره به حضور منظم بازار بزرگ در مسابقات سال های اخیر لیگ برتر، توضیح داد: شاید به نظر بعضی این تیم صرفا به دلیل سرمایه گذاری کلان نتیجه گرفته باشد، درحالیکه همه امور این باشگاه به صورت حرفه ای انجام می گردد. فکر می کنم بازار بزرگ می تواند یک الگو برای سایر تیم ها باشد چراکه تفکرات حرفه ای دارد. برخلاف خیلی از تیم ها که دقیقه نود در لیگ برتر شرکت می نمایند و تیم می بندند، اینجا برنامه ها به صورت منظم و روتین انجام می گردد و حتی درخصوص مباحث پزشکی و فیزیوتراپی نیز همه کارها حرفه ای دنبال می گردد. این تیم یاری شایانی به کشتی ایران می نماید.

میرعمادیان ادامه داد: متاسفانه بعضی مربیان تصویر درستی از لیگ کشتی به اسپانسرها نمی دهند و با بودجه 200-300 میلیون تومانی وارد لیگ می شوند و بعد که می بینند توان رقابت با سایر تیم ها را ندارند، مجبور به کناره گیری از لیگ می شوند و یا علیه لیگ مصاحبه می نمایند. البته سال جاری شاهد حضور تیم های خوبی چون اترک و توس در لیگ بودیم که سرمایه گذاری خوبی هم کردند. امیدوارم در لیگ آینده هم تیم های خوبی بیایند.

این مربی مازندرانی درخصوص حضور تیم بازار بزرگ در مسابقات باشگاه های دنیای گفت: برای این رقابت ها 7-8 کشتی گیر از لیست ما خارج می شوند و چند کشتی گیر دیگر را اضافه می کنیم. کادرفنی بازار بزرگ از تسابولوف و احمد نبی رضایت داشت و محتمل است باز هم از همین دو کشتی گیر خارجی استفاده گردد. بنا داریم که با قدرت در مسابقات باشگاه های دنیا شرکت کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 6467

به "میرعمادیان: 7-8 کشتی گیر از فهرست بازار بزرگ خارج می شوند، احتمالا با خارجی ها تمدید کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میرعمادیان: 7-8 کشتی گیر از فهرست بازار بزرگ خارج می شوند، احتمالا با خارجی ها تمدید کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید