مهلت ثبت نام پذیرش بدون کنکور دانشگاه تربیت مدرس امروز خاتمه می یابد

به گزارش بانیما، مدت زمان ثبت درخواست پذیرش دانشجویان استعداد درخشان در دوره های کارشناسی ارشد سال 1401 دانشگاه تربیت مدرس امروز انتها می یابد.

مهلت ثبت نام پذیرش بدون کنکور دانشگاه تربیت مدرس امروز خاتمه می یابد

به گزارش خبرنگاران، با اعلام دانشگاه تربیت مدرس، پذیرش دانشجویان به دو صورت انجام می پذیرد: گروه اول برگزیدگان رتبه های اول تا پنجم نهایی المپیادهای علمی- دانشجویی برای ورود به همان رشته و با ارائه معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد است و گروه دوم نیز مختص دانشجویان دوره کارشناسی ورودی سال 1397 می گردد که پس از 6 نیمسال تحصیلی با گذراندن حداقل سه چهارم از کل واحدهای درسی با حداقل معدل 15 جزء پانزده درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود(مشروط به دارا بودن رتبه اول تا هشتم) باشند.

ثبت نام الکترونیکی متقاضیان حداکثر تا انتها امروز چهارشنبه 22 دی ماه و به وسیله سامانه جامع آموزشی این دانشگاه به آدرس http://golestan.modares.ac.ir ادامه دارد.

بعلاوه، با اعلام دانشگاه تربیت مدرس به علت شیوع کووید-19 و طبق مصوبه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه می تواند برای محاسبه حدنصاب واحدهای درسی دانشجویان کارشناسی پیوسته ورودی مهر 1397 که در حال گذراندن نیمسال ششم بوده و حذف واحد داشته اند، با کسر 4 واحد از مجموع سه چهارم واحدهای درسی اقدام کند.

علاوه بر دانشگاه های دولتی معتبر مراکز استان، دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، دانشگاه صنعتی سهند تبریز و رشته های گروه هنر و معماری دانشکده فنی و حرفه ای دختران شریعتی نیز مجاز به ثبت نام هستند.

با تاکید دانشگاه تربیت مدرس، دانش آموختگان دوره روزانه سایر دانشگاه های دولتی، دانشکده های وابسته به دانشگاه های مراکز استان ها که در سایر شهرستان ها قرار دارند، دوره های نوبت دوم(شبانه)، نیمه حضوری، دوره های مجازی، فراگیر پیغام نور، فرهنگیان، آموزشکده های فنی و حرفه ای، مراکز تربیت دبیر و تربیت معلم، پردیس دانشگاهی دانشگاه های دولتی و علمی کاربردی مجاز به ثبت نام نیستند.

بعلاوه، داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل آنها از یک مهر ماه سال 1400 لغایت 31 شهریور ماه سال آینده است، می توانند متقاضی این نوع پذیرش باشند.

مدارک مورد احتیاج جهت ثبت نام شامل تصویر کارت ملی، تصویر ریز نمرات کارشناسی، تصویر عکس 4×3 رنگی تمام رخ، تصویر مدرک دیپلم دارای معدل کل یا فرم خوداظهاری جایگزین دیپلم و تصویر مدرک تحصیلی(یا گواهی تحصیلی) مقطع کارشناسی پیوسته است که در آن تاریخ فراغت از تحصیل، میانگین کل نمرات و نوع دوره تحصیلی درج شده باشد.

دانشگاه تربیت مدرس اعلام نموده که نتیجه آنالیز اولیه مدرک داوطلبان در صورت امکان نیمه اول بهمن ماه اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرنگاران، پیش از این مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه تربیت مدرس تا انتها یکشنبه 19 دی ماه 1400 اعلام شده بود ولی بنا به درخواست متقاضیان تمدید شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 بهمن 1400 بروزرسانی: 24 بهمن 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 18744

به "مهلت ثبت نام پذیرش بدون کنکور دانشگاه تربیت مدرس امروز خاتمه می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام پذیرش بدون کنکور دانشگاه تربیت مدرس امروز خاتمه می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید