خبرنگاران رسول پناه: دوست ندارم مدیرعامل پرسپولیس بشوم

به گزارش بانیما، تهران- خبرنگاران- سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: هیات مدیره باید بیاید تا مدیرعامل را معین کند؛ واقعا دوست ندارم مدیرعامل باشم اما افتخار می کنم که اینجا هستم.

خبرنگاران رسول پناه: دوست ندارم مدیرعامل پرسپولیس بشوم

به گزارش خبرنگاران، مهدی رسول پناه که در جمع خبرنگاران سخن می گفت، درباره خرید سه بازیکن جدید برای پرسپولیس گفت: سه تا از بازیکنانی که سرمربی خواسته بود را صحبت کردیم و توانستیم با حامد لک، سعید آقایی و عیسی آل کثیر قرارداد امضا کنیم. طی فردا و پس فردا خبرهای خوب دیگری داریم و یکی 2 بازیکن دیگر را به خدمت می گیریم.

وی در ادامه اضافه کرد: پرسپولیس واقعا در حد توان و بودجه خودش قرارداد بسته است. اصل، عشق به پرسپولیس بوده و بازیکنان با علاقه آمدند و توافق خوبی بین طرفین صورت گرفت.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره حضور طرفداران جلوی ساختمان باشگاه گفت: در رابطه با تجمع امروز باید بگویم که ابتدا از طرفداران تشکر کنم. این تجمع حق آنها بود و من جوابگو بودم و به سوالاتشان جواب دادم.

وی درباره عاقبت ماجرای مهدی ترابی اذعان داشت: هنوز به ما جواب نداده است. تا آخر هفته همه چیز را نهایی می کنیم.

رسول پناه در پاسخ به این سوال که از علیرضا بیرانوند بابت اظهارات اخیرش ناراحت است یا خیر توضیح داد: نه. بیرانوند نظرش را گفت و من هم جواب دادم. خیلی خوب شد که صحبت کرد. من هم حافظ منافع پرسپولیس هستم.

وی همچنین درباره انتقاد طرفداران به او گفت: گفتم اگر طرفداران اجازه بدهند با دست باز با بازیکنان مدنظر مذاکره می کنیم. همین اتفاق هم امروز رخ داد. طرفداران صبوری نمایند تا آخر هفته لیست را قطعی می کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره کناره گیری خبیری از معاونت اجرایی باشگاه بیان داشت: وقتی باشگاه را تحویل گرفتیم مدیریت استادیوم شهدای گمنام و درفشی فر را به ایشان دادیم چرا که می خواستند آنجا خدمت نمایند. دیگر معاون اجرایی در حیطه ایشان نیست. تا آخر هفته هیات مدیره جدید تشکیل می گردد و برخی از معاونت ها نفرات جدید خود را خواهد شناخت.

وی درباره تکلیف طلب برانکو گفت: من قبول دارم دغدغه اصلی طرفداران پول برانکو است. اما دغدغه مهم تر من خود باشگاه و جذب نفرات است. در کنار آن پول برانکو هم مهم است. پول را جور می کنیم اما خدا باید یاری کند و بتوانیم پرداختی داشته باشیم.

رسول پناه درباره جلوگیری از جذب بازیکن و مربی خارجی و اینکه آن را مثبت ارزیابی می نماید یا خیر گفت: ابلاغ وزارت ورزش و سازمان لیگ بوده است و باید تمکین کنیم.

وی در سرانجام درباره اینکه دوست دارد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گردد یا خیر اذعان داشت: من که گفتم هیات مدیره باید بیاید تا مدیرعامل را معین کند. واقعا دوست ندارم مدیرعامل باشم اما افتخار می کنم که اینجا هستم. مدیری بهتر از من پیدا گردد حتما استفاده می کنم. در کنار پرسپولیس هر کاری بتوانم انجام خواهم داد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 11677

به "خبرنگاران رسول پناه: دوست ندارم مدیرعامل پرسپولیس بشوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رسول پناه: دوست ندارم مدیرعامل پرسپولیس بشوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید