شرح موسوی درباره ارقامی که از سوی ظریف به عنوان بودجه نظامی ایران ذکر شده است

به گزارش بانیما، سخنگوی وزارت خارجه در توضیحی درباره ارقامی که از سوی ظریف به عنوان بودجه نظامی ایران ذکر شده گفت: وزیر خارجه امروز از طرف ستادکل نیروهای مسلح آگاه شد که کل بودجه دفاعی کشور کمتر از 6 میلیارد دلار است.

شرح موسوی درباره ارقامی که از سوی ظریف به عنوان بودجه نظامی ایران ذکر شده است

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرنگاران، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه درباره ارقامی که توسط محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه به عنوان بودجه نظامی ایران ذکر شده است، شرحاتی داد.

سید عباس موسوی در این شرح گفت: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در چند سخنرانی اخیر از جمله حضور امروزشان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی توانمندی های بالای نظامی ایران را به رغم هزینه بسیار کم به نقل از منابع و ژورنال های نظامی معتبر خارجی حدود 16 میلیارد دلار عنوان می کرد که در مقایسه با هزینه های 70 میلیاردی بعضی کشورهای منطقه و صدها میلیارد دلاری ابرقدرت ها ناچیز می نمود.

موسوی عنوان نمود: وزیر امور خارجه امروز به دنبال سخنرانی در مجلس، از طرف ستادکل نیروهای مسلح آگاه شدند که کل بودجه دفاعی کشور کمتر از 6 میلیارد دلار است و پیشرفت های موجود با این بودجه بسیار ناچیز در مقایسه با سایر کشورها به دست آمده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 17 اسفند 1398 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 7135

به "شرح موسوی درباره ارقامی که از سوی ظریف به عنوان بودجه نظامی ایران ذکر شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح موسوی درباره ارقامی که از سوی ظریف به عنوان بودجه نظامی ایران ذکر شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید