بازیگر رابطه چرا ناگهان کنار کشید؟ ، اصرار تهیه کنندگان برای بازی در صحنه های غیراخلاقی

به گزارش بانیما، روث ویلسن پس از آنکه با اصرار سازندگان رابطه برای بازی در صحنه های برهنگی روبرو شد، پس از چهار فصل از ادامه حضور در این سریال انصراف داد.

بازیگر رابطه چرا ناگهان کنار کشید؟ ، اصرار تهیه کنندگان برای بازی در صحنه های غیراخلاقی

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، پس از جدا شدن ناگهانی بازیگر 37 ساله بریتانیایی از پروژه رابطه در 2018، حرف و حدیث درباره دلایل ماجرا بسیار بود. تا اینکه هالیوود ریپورتر با بسیاری از افراد درگیر در این داستان تبادل نظر کرد و به دلیل اصلی جدایی ویلسن پی برد؛ بازیگری که برای همین سریال برنده جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر زن شد.

گفته می گردد ویلسن حتی پیش از خروج از پروژه رابطه هم مدت ها با سازندگان آن اختلاف نظر اساسی داشت. او همان زمان در این باره به نیویورک تایمز گفته بود: موضوع نه درباره برابری حقوق و دستمزد است، نه مسئله ای دیگر وجود دارد. من واقعا اجازه ندارم درباره دلیل اصلی حرف بزنم. اگر می خواهید بدانید جریان چیست، بهتر است با تهیه کننده و خالق سریال تماس بگیرید. یک داستان بسیار بزرگ تر پشت این بحث هاست.

  • انتقاد دنریس از صحنه های برهنگی بازی تاج و تخت | تکان دهنده بود

یکی از افرادی که در دوران فراوری رابطه سر صحنه آن حضور داشت، در این باره گفته است: از همان ابتدا یک بحث فرهنگی در میان بود و سارا تریم (خالق سریال) کارهایی از بازیگران می خواست که واقعا احتیاج نبود یا بازیگر نمی توانست و نمی خواست انجام بدهد. بارها و بارها خود من دیدم که تریم از بازیگران می خواست مقابل دوربین برهنه شوند و توجه نمی کرد که آنها با این کار راحت نیستند یا در فیلمنامه چنین چیزی نوشته نشده است.

نکته عجیب اینکه یکی از تهیه کنندگان سریال رابطه از لینا دانم، بازیگر سریال دختران خواسته بود با ویلسن برای شام بیرون برود و او را ترغیب کند در بعضی صحنه ها بدن خود را به نمایش بگذارد. این در حالی است که تریم تمام اتهام ها و شایعه ها را رد نموده و گفته است هرگز از بازیگران نمی خواهد در صحنه هایی که راحت نیستند جلوی دوربین قرار بگیرند. او خود را مدافع حقوق زنان دانسته و خواهان دامن زدن به ماجرا شده است.

ماجرای مربوط به خروج ویلسن از سریال رابطه در حالی پس از حدود یک سال آشکار شده که پیش تر امیلیا کلارک، بازیگر سریال بازی تاج و تخت هم گفته بود برای حضور یافتن در بعضی صحنه های برهنگی تحت فشار بوده و بسیار احساس آزردگی می نموده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 6715

به "بازیگر رابطه چرا ناگهان کنار کشید؟ ، اصرار تهیه کنندگان برای بازی در صحنه های غیراخلاقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر رابطه چرا ناگهان کنار کشید؟ ، اصرار تهیه کنندگان برای بازی در صحنه های غیراخلاقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید