اتاق نشیمن را نو نوار کنید

به گزارش بانیما، یکی از اصولی که می تواند خانه ای زیبا را به شما هدیه دهد، استفاده از ترفندهای ناب در دکوراسیون داخلی است.

اتاق نشیمن را نو نوار کنید

در این مطلب ایده هایی را برای نوکردن اتاق نشیمن آورده ایم که می توانید آن ها را به کار بگیرید.

با سلیقه خود هر کاری که می خواهید وهر نوع وسیله ای را که دوست دارید ونشان دهنده شخصیت شما است در اتاق نشیمن بگذارید. بدانید که خانه، خانه شما است و شما ساکن آن هستید پس آن را به شیوه دلخواه خود تزیین کنید.

بگذارید سادگی وخودمانی بودن درجای جای خانه شما دیده شود. بهره گیری ازمبلمان نرم و راحت، رنگ های متنوع و فارغ از هر گونه وسایل شیک و مجلل که به محیط خدشه وارد کند.

قرار دادن میز و صندلی یا مبلمانی که به راحتی جابه جا می شوند برای دورهم بودن های ساده و خودمانی، ایده ای مناسب است. همچنین می توانید از بوفه و کمدهای بدون در ،گوشه اتاق بهره بگیرید و وسایل پذیرایی را در آن قرار دهید.

برای زیبا تر کردن اتاق نشیمن به جزییات توجه کنید. از رنگ در و دیوار گرفته تا سقف و وسایلی که در تزیین گوشه و کنار خانه به کار می برید. تلاش کنید که تمام جزییات ، با وسایل بزرگ اتاق همخوانی داشه باشند.

خیلی هزینه نکنید وازداشته ها خود کمک بگیرید. مثلا، می توانید از بشقاب هایی که دیگر استفاده نمی کنید به عنوان قاب تزیینی بهره بگیرید. آنها را نقاشی کنید و روی دیوار در بالای مبلمان نصب کنید.

وسایل کوچک و تزیینی را در جای جای خانه استفاده کنید.

یکی از ایده های جالب برای نوکردن فضای اتاق نشمین، استفاده ازقرینه سازی است. یک نقطه کانونی برای چیدمان معین کنید و بقیه وسایل را به صورت قرینه در دو طرف آن بچینید.

بهتراست به روش دلخواه خود آن طور که تصور می کنید زیباتر است مبلمان و وسایل را در اتاق بچینید. به یاد داشته باشید هنگامی که راحتی و خودمانی بودن فضا مهم است، قرینه بودن وسایل ، چندان اهمیت ندارد.

چیدمان وسایل اتاق نشمین به گونه ای باشد که فضای گفت وگو ایجاد کند. به این معنا که همه روبه روی هم قرار داشته باشند و بتوانند بهتر همدیگر را ببینند و با هم گفت و گو کنند.

اتاق نشیمن خود را طوری طراحی کنید که بتوانید در کنار دوستان و اعضای خانواده لحظه هایی شاد داشته باشید.

برای دیدن مطالب بیشتر در مورد معماری های خاص ، دکوراسیون داخلی و محوطه سازی از خبرنگاران دیدن کنید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: پیام دلتا
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 7297

به "اتاق نشیمن را نو نوار کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتاق نشیمن را نو نوار کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید