آمار جهانی مبتلایان به کرونا از مرز 300هزار نفر گذشت

به گزارش بانیما، آمارهای رسمی دولت ها در سراسر دنیا نشان می دهد که شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در دنیا اکنون به بیش از 300هزار نفر رسیده است.

آمار جهانی مبتلایان به کرونا از مرز 300هزار نفر گذشت

به گزارش گروه سیاسی بانیما، به نقل از منابع خبری، آمار های تجمیعی اعلام شده از سوی دولت ها در اقصی نقاط دنیا حاکی از این است که شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا شنبه شب به وقت تهران از مرز 300 هزار نفر عبور نموده است.

بیش از نیمی از 303 هزار فرد بیماری که ابتلای آن ها به ویروس کرونا به تأیید پزشکان رسیده است، در یکی از سه کشور چین (81 هزار نفر)، ایتالیا (بیش از 53 هزار نفر) و اسپانیا (بالغ بر 25 هزار نفر) زندگی می نمایند.

بر اساس آخرین آمار هایی که پایگاه اطلاعاتی worldometers منتشر نموده، شمار قربانیان ویروس کرونا در کشور های مختلف دنیا به 13 هزار نفر نزدیک شده است و انتظار می رود طی ساعات آینده با انتشار آمار های جدید، از این رقم نیز عبور کند.

خبرگزاری فرانسه بعد از ظهر روز چهارشنبه از افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در دنیا به بیش از 200 هزار نفر خبر داده بود، به عبارت دیگر تنها 3 روز طول کشیده است تا 100 هزار نفر به آمار مبتلایان به ویروس کرونا (بیماری کووید 19) در دنیا افزوده گردد.

در زمان حاضر حدود 190 کشور و قلمرو در نقاط مختلف دنیا درگیر ویروس کرونا هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 8290

به "آمار جهانی مبتلایان به کرونا از مرز 300هزار نفر گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار جهانی مبتلایان به کرونا از مرز 300هزار نفر گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید