وزنه برداری

دختر وزنه بردار ایران در قهرمانی نوجوانان دنیا اوت شد

دختر وزنه بردار ایران در مسابقات قهرمانی نوجوانان دنیا پیروز به ثبت رکور در دوضرب و مجموع نشد.

4 آبان 1400

صفرزاده در دوی 200 متر بانوان نقره گرفت

به گزارش خبرنگاران از اندونزی، در ادامه رقابتهای دو و میدانی بازیهای پاراآسیایی جاکارتا، هاجر صفرزاده در دوی 200 متر بانوان کلاس T22 به مصاف حریفانش رفت که در خاتمه با ثبت زمان 27:94 موفق به کسب مدال نقره شد. در این رشته دونده تایلندی با 27:84 به مدال طلا رسید.

22 مهر 1400

خورشیدی فر: رکوردگیری جهانی احتمالا در لیگ وزنه برداری انجام می گردد

مربی تیم ملی وزنه برداری گفت: تیم اعزامی به جهانی 2019 تایلند براساس رکوردگیری ای که احتمالاً در لیگ برتر انجام می گردد، معین خواهد شد.

22 مهر 1400

ترکیب آسیایی تیم ملی وزنه برداری معین شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، در فاصله دو هفته تا شروع مسابقات وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا در پوکت تایلند، حسین توکلی سرمربی تیم ملی وزنه برداری، با اعلام اسامی 8 وزنه بردار ترکیب نهایی تیمش را برای حضور در این...

22 مهر 1400

اعلام استارت لیست وزنه برداری بازی های کشورهای اسلامی، براری تنها ایرانی صدرنشین

با اعلام استارت لیست رقابتهای وزنه برداری بازی های کشورهای اسلامی تنها یک وزنه بردار ایرانی در صدر استارت لیست گروه خود قرار گرفته است.

22 مهر 1400

دستم دریک ضرب آسیب دید، ساق پایم در دوضرب

آسیب دیدگی جدی علی هاشمی ملی پوش 109 کیلویی وزنه برداری ایران در رقابت های آسیایی چین به احتمال زیاد موجب می گردد تا این وزنه بردار مدعی مدتی را به اجبار برای مداوا بدور از تمرینات باوزنه سپری کند.

25 مرداد 1400

سعید علی حسینی از وزنه برداری خداحافظی کرد

وزنه بردار فوق سنگین ایران رسما با دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.

25 مرداد 1400

قهرمانان کشتی المپیک و دنیا از وزنه بردار پرستار تقدیر کردند

به گزارش خبرنگاران، پوپک بسامی دختر ورزشکار ایرانی سال گذشته به همراه تیم ملی وزنه برداری زنان در مسابقات قهرمانی آسیا در چین و رقابت های جهانی تایلند در دسته 55 کیلوگرم به عنوان نخستین زن وزنه بردار ایرانی روی تخته رفت. وی طی ماههای گذشته و از همان روزهای...

25 مرداد 1400

گلایه ملی پوش وزنه برداری از هیات اصفهان: حتی یک سالن تمرین برایم باز نشد

ملی پوش دسته 102 کیلوگرم وزنه برداری ایران گفت: هیات اصفهان برای انجام تمریناتم جهت حضور در رکورد گیری تیم ملی وزنه برداری با من تعامل نکرد و سالن را برای من باز نکردند.

20 مرداد 1400

افتادگی رحم، علت ها و درمان

خبرنگاران: رحم شما به طور طبیعی داخل لگن تان و همراه با عضلات و بافت ها و رباط های گوناگون واقع شده است. در برخی از خانم ها این عضلات به دلیل بارداری ها و زایمان های متعدد یا وضع حمل و زایمان سخت، ضعیف می شوند. همچنین با افزایش سن و افت طبیعی هورمون استروژن،...

6 شهریور 1399

محرومیت های سنگین برای 8 ورزشکار ایرانی

پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران اسامی هشت ورزشکار دوپینگی که احکام قطعی آن ها به تایید آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) رسیده است را اعلام نمود.

15 اسفند 1398

چین، بدون رقیب در صدر جدول مدال آوران، ایران دهم است

خبرنگاران: تا ساعت 12 امروز سه شنبه کاروان چین با اختلاف صدرنشین است و کره جنوبی در مکان دوم واقع شده است.

10 آذر 1398

سعیدی یک برنز دیگر در دوومیدانی کسب کرد

به گزارش خبرنگاران به اینچئون، حسین سعیدی نماینده دوی کشورمان در فینال رشته 100 متر در کلاس T12 به مقام سوم رسید. در این مسابقه، سعیدی با رقبایی از مالزی و چین رقابت کرد که رقیب مالزی با ثبت زمان 11.33 ثانیه قهرمان شد، دونده چینی با 11.38 به مدال نقره رسید و سعیدی...

30 مهر 1398

بهداد سلیمی: فدراسیون وزنه برداری نامه خداحافظی را برایم فرستاده است، فعلا به بازگشت فکر نمی کنم

قهرمان پیشین وزنه برداری ایران و دنیا گفت: فدراسیون نامه خداحافظی ام را فرستاده اما باید به تهران بروم و در این باره صحبت کنم.

16 اردیبهشت 1398