2هزار مورد بازرسی و نظارت از اماکن گردشگری آذربایجان غربی در نیمه اول امسال

سرپرست معاونت گردشگری استان آذربایجان غربی گفت: بر اساس توضیح وظایف ستاد خدمات سفر استان، بازرسی از تاسیسات و اماکن گردشگری و نظارت بر عملکرد آن ها توسط نمایندگان دستگاه های ذی ربط در امسال طبق برنامه ریزی های قبلی و به صورت مداوم صورت گرفته است.

2هزار مورد بازرسی و نظارت از اماکن گردشگری آذربایجان غربی در نیمه اول امسال

بهترین تجربه سفر را با سفرهای ادلیا تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی، ریتا خضرزاده در تشریح مطلب فوق اضافه کرد: نظارت و ارزیابی عملکرد و کیفیت خدمات تاسیسات گردشگری استان با مشارکت سایر دستگاه ­های اجرایی از جمله علوم پزشکی, راهداری و حمل و نقل جاده ای, ستاد اقامه نماز, صنعت معدن و تجارت و شرکت پخش فرآورده های نفتی بصورت مرتب ادامه دارد.

او توضیح داد: بر همین اساس از اول سال تا کنون تعداد 2134 بازدید توسط بازرسین این اداره کل و سایر ادارات (بازدید تلفیقی) از مراکز اقامتی؛ هتل ها، مهمانپذیرها، جایگاههای سوخت, دفاتر خدمات مسافرتی, نمازخانه های بین راهی, مجتمع های خدماتی - رفاهی بین راهی, غذاخوری های بین راهی انجام گرفته است.

خضرزاده، اضافه کرد: در این بازدیدها کیفیت و کمیت خدمات ارائه شده، نرخ خدمات و فروش ها، وضعیت بهداشتی, امکانات موجود و سایر شاخص های ارزیابی عملکرد مورد سنجش و آنالیز قرار گرفته و در مواردی که نواقص و کمبودهائی دیده شده اخطارهای لازم به بهره بردارآن جهت برطرف این نواقص داده شده است.

منبع: میراث آریا
انتشار: بروزرسانی: 21 شهریور 1398 شناسه مطلب: 4269

به "2هزار مورد بازرسی و نظارت از اماکن گردشگری آذربایجان غربی در نیمه اول امسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2هزار مورد بازرسی و نظارت از اماکن گردشگری آذربایجان غربی در نیمه اول امسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید