گزارش مالی سال 2019 هوآوی منتشر شد؛ رشد پیوسته در زمینه های مختلف

به گزارش بانیما، هوآوی با اعلام دستیابی به عملکرد مالی موفقیت آمیز در سال 2019، تاکید کرد به ارزش گذاری بیشتر برای مشتریان و جامعه متعهد است.

گزارش مالی سال 2019 هوآوی منتشر شد؛ رشد پیوسته در زمینه های مختلف

هوآوی گزارش سالیانه مربوط به 2019 را منتشر کرد و جزئیات عملکرد مالی خود را در این سال در اختیار عموم گذاشت. فروش دنیای این کمپانی در سال 2019 با افزایش سال به سال 19.1 درصدی، به 123 میلیارد دلار رسید. هوآوی در همین حال به سود خالص 9 میلیارد دلار و جریان نقد مالی 13.1 میلیارد دلار دست پیدا کرده که نشان دهنده 22.4 درصد افزایش نسبت به سال قبل است. به عنوان بخشی از سرمایه گذاری بلند مدت هوآوی در زمینه نوآوری و پژوهش، این کمپانی در سال 2019 میلادی 15.3 درصد درآمد خود را به تحقیق و توسعه اختصاص داد.

Eric Xu یکی از رئیس های هوآوی درباره این موضوع گفته است: 2019 سالی خارق العاده برای هوآوی بود. علی رغم فشارهای خارجی شدید، تیم ما با یک هدف واحد به کار خود ادامه داد و آن ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان بود. به سختی برای به دست آوردن جایگاه و اعتماد فعلی مان و همچنین شریک هایمان در سراسر دنیا تلاش کردیم و کسب و کارهای ما قدرتمند باقی ماند.

در سال 2019 کسب و کار مخابراتی هوآوی منجر به عرضه تجاری شبکه های نسل پنج (5G) شد. جهت به کارگیری تجاری بیشتر و ترویج نوآوری های جدید در استفاده های 5G این کمپانی مرکز ائتلاف در نوآوری را با اپراتورهای سراسر دنیا تأسیس کرد. راه حل Huawei RuralStar می تواند مشکل پوشش شبکه موبایل در مناطق دوردست و صعب العبور را برطرف کند. این راه حل در بیش از 50 کشور و منطقه استفاده شده و اینترنت موبایل را برای بیش از 40 میلیون ساکن مناطق دوردست فراهم کرده است. در سال 2019 درآمد هوآوی از کسب و کار اپراتورهای مخابراتی موبایل با افزایش 3.8 درصدی به 42.5 میلیارد دلار رسید.

کسب و کار سازمانی هوآوی به حمایت خود از دیجیتالی شدن مشتریان در صنایع مختلف دنیا ادامه می دهد و این کمپانی بسترساز دنیای دیجیتال است. در سراسر دنیا بیش از 700 شهر و 228 کمپانی موجود در لیست Fortune Global 500 هوآوی را به عنوان شریک خود برای دیجیتالی شدن انتخاب کرده اند. در سال 2019 هوآوی استراتژی خود را با هدف ایجاد یک بستر غنی برای شکوفا شدن دنیای هوشمند گفت. به عنوان بخشی از این استراتژی، هوآوی سریع ترین پردازنده هوش مصنوعی دنیا را به نام Ascend 910 و همچنین کلاستر آموزش هوش مصنوعی Atlas 900 را معرفی کرد. در همین سال درآمد کسب و کار سازمانی هوآوی با 8.6 درصد رشد نسبت به سال قبل به 12.8 میلیارد دلار رسید.

کسب و کار کالاهای مصرفی هوآوی نیز رشد قابل توجهی را تجربه کرد و در سال 2019 جمعاً 240 میلیون گوشی هوشمند را روانه بازار کرد. همچنین این کمپانی خبر از پیشرفت های بزرگ در توسعه اکوسیستم Seamless AI Life برای وسایل و استفاده های مختلف داد که دربرگیرنده کامپیوترهای شخصی، تبلت ها، وسایل پوشیدنی و صفحه های هوشمند است. در سال 2019 گردش مالی حاصل از فروش محصولات رده مصرف کننده این کمپانی با 34 درصد رشد نسبت به سال 2018، به رقم چشم گیر 66.9 میلیارد دلار رسید.

Eric Xu در این باره گفت: در زمینه کسب و کار هرچه پیش می رویم، عوامل تاثیرگذار بیرونی پیچیده تر می شوند. ما باید قدرت رقابت محصولات و خدمات خود را بهبود بخشیم و با کمک کردن به نوآوری ارزش بالاتری برای مشتریان و جامعه ایجاد کنیم. این تنها راه پیش روی ما برای استفاده از فرصت تاریخی دیجیتالی و هوشمند شدن صنایع و دستیابی به رشد قابل توجه در بلند مدت است.

کلیه آمارهایی که در گزارش سالیانه 2019 هوآوی آمده اند، به طور مستقل از سوی کمپانی بین المللی KPMG تصدیق شده اند. برای دریافت گزارش سالیانه 2019 هوآوی به این آدرس مراجعه کنید.

2121

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 8640

به "گزارش مالی سال 2019 هوآوی منتشر شد؛ رشد پیوسته در زمینه های مختلف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش مالی سال 2019 هوآوی منتشر شد؛ رشد پیوسته در زمینه های مختلف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید