پیشاپیش بابت انصراف ملاثانی از لیگ یک عذرخواهی می کنم

به گزارش بانیما، خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی با اشاره به حمایت نشدن از سوی مسئولان خوزستان، گفت: اگر از لیگ یک انصراف دادیم، مردم بدانند که مسئولان دست ما را نگرفتند و مجبور به استعفا شدیم و پیشاپیش از آن ها عذرخواهی می کنم.

پیشاپیش بابت انصراف ملاثانی از لیگ یک عذرخواهی می کنم

سید سلطان حسینی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهارکرد: از لیگ دو تا به امروز هر چه برای استقلال ملاثانی هزینه شده است، شخصی بوده است و در حالی که برای تیم داری در لیگ یک نیز توانایی اقتصادی نداشتیم اما تعدادی از مسئولان استان خوزستان که در روز بازی فینال ما در لیگ دو در استادیوم حاضر شده بودند، امیدهای بسیاری به ما دادند و بر این اساس استقلال ملاثانی را راهی لیگ یک کردیم.

وی بیان نمود: متاسفانه در حالی که شش هفته از لیگ یک گذشته است، همچنان با هزینه های شخصی تیم را اداره می کنیم و واقعا تیم داری با هزینه های شخصی سخت است و مسئولان خوزستانی هم نه تنها از ما حمایت نداشته اند، بلکه جواب تلفن من را هم نمی دهند.

مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی بیان کرد: ای کاش همان مسئولانی که در روز شادی و قهرمانی آمدند و به ما قول دادند، اکنون نیز پای قول هایشان می ماندند و در روز سخت هم دست ما را می گرفتند.

وی خطاب به مسئولان خوزستان و نمایندگان استان در مجلس، گفت: شاید تا هفته هفتم بتوانم به این تیم یاری کنم و اگر مسئولان به ویژه نمایندگان مردم اهواز که قول حمایت دادند، به ما یاری نکنند، قطعا از لیگ یک انصراف می دهیم. البته آقای حسینی یکی از نمایندگانی است که به ما قول داد و به وعده خود عمل کرد اما دو نماینده دیگر نه تنها به قول خود عمل نکرده اند، حتی جواب تلفن ما را هم نمی دهند. تیم ملاثانی در حال پاشیده شدن است و اگر انصراف دادیم، مردم فوتبال دوست ملاثانی بدانند که مسئولان دست ما را نگرفتند و مجبور به استعفا شدیم و پیشاپیش از آن ها عذرخواهی می کنم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 13672

به "پیشاپیش بابت انصراف ملاثانی از لیگ یک عذرخواهی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشاپیش بابت انصراف ملاثانی از لیگ یک عذرخواهی می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید