شرایط ترافیکی جاده ها در تعطیلات عید فطر

به گزارش بانیما، سردار سید تیمور حسینی درباره شرایط جاده های کشور گفت: گزارش های ما حاکی از آن است که در حال حاضر تردد در تمامی جاده های کشور به طورکلی روان است و شرایط جوی مناسبی هم داریم. خوشبختانه شرایط به گونه ای نیست که بگوییم در نقطه ای ترافیک سنگین یا گره ترافیکی وجود دارد.

شرایط ترافیکی جاده ها در تعطیلات عید فطر

وی در مصاحبه با ایسنا، درباره افزایش میزان سفر ها نیز اظهارکرد: طبیعی است که با توجه به تعطیلات چند روزه میزان تردد در جاده های کشور در مقایسه با هفته گذشته افزایش داشته باشد. پلیس راه نیز در این ایام از آماده باش بیشتری برخوردار است و با موارد تخلف رانندگی به خصوص تخلفات رانندگی حادثه ساز برخورد خواهد نمود. ضمن اینکه همچنان به مردم توصیه می کنیم که از تردد و سفر غیرضروری پرهیز نمایند.

فرمانده پلیس راه کشور درباره اعمال محدودیت تردد در جاده های کشور نیز گفت: در هیچ یک از جاده های شمالی محدودیت ترددی برای امروز نداریم و جاده چالوس هم که قبلا اعلام شده بود یکطرفه می گردد، با توجه به شرایط ترافیکی که دارد، امروز یکطرفه نخواهد شد و تردد به شکل دو طرفه در آن انجام خواهد شد.

حسینی درباره ممنوعیت تردد در بعضی از استان های قرمز از نظر کرونا نیز گفت: تا به امروز از ما برای اعمال محدودیت تردد در استانی خاص درخواستی نشده و تردد در تمامی محور های مواصلاتی در حال اجرا است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 9659

به "شرایط ترافیکی جاده ها در تعطیلات عید فطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط ترافیکی جاده ها در تعطیلات عید فطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید