هاشم زایی: اعتماد و امید با دستور و خطابه در جامعه احیا نمی گردد

به گزارش بانیما، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: برای بازگرداندن امید و اعتماد به جامعه همه جناح ها و مسئولان سیاسی و صاحبان تریبون باید منافع ملی را به درستی تعریف نموده و محور حرکت خود قرار دهند.

هاشم زایی: اعتماد و امید با دستور و خطابه در جامعه احیا نمی گردد

عبدالرضا هاشم زایی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره راهکارهای بازگرداندن امید و نشاط به جامعه مدعی شد: امروز در نطق های میان دستور جلسه علنی مجلس شورای اسلامی تا خطبه های نماز جمعه و سایر تریبون ها رنگی از امید دیده نمی شود.

وی در ادامه ابراز عقیده کرد: حتی رسانه ملی نیز در جهت امیددادن به مردم پیش نمی رود. از سوی دیگر ما در خطابه ها و نوشته های مسئولان نیز تنها قول دادن را می بینیم به خصوص در بخش مسائل اقتصادی و سایر مسائل جامعه.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: از سوی دیگر قول هایی که مسئولان می دهند عملی نمی شود. اینگونه نمی توانیم اعتماد و امید را به جامعه باز گردانیم. برای بازگرداندن امید و اعتماد به جامعه در گام اول مسئولان باید از حرف زدن فاصله بگیرند.

هاشم زایی اظهار داشت: دلیلی ندارد تا مسئولان اجرایی 24 ساعت در همایش ها و سخنرانی ها شرکت نمایند و حرف هایی به زبان بیاورند که عملیاتی نشود. این امر خود باعث سلب اعتماد و امید از جامعه می شود.

وی اضافه نمود: از نظر من امروز منافع ملی در خط و خطوط سیاسی گم شده است. اگر همه جناح ها و مسئولان سیاسی و صاحبان تریبون منافع ملی را به درستی تعریف نمایند و محور حرکت آنها منافع ملی باشد، آنگاه اعتماد و امید به جامعه باز می شود.

هاشم زایی در خاتمه گفت: اعتماد و امید با دستور و خطابه در جامعه احیا نمی شود.

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 1231

به "هاشم زایی: اعتماد و امید با دستور و خطابه در جامعه احیا نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشم زایی: اعتماد و امید با دستور و خطابه در جامعه احیا نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید