منصوریان: مجیدی فوق العاده کار نموده است، هر اتفاقی افتاد، طرفداران پشت تیم باشند

به گزارش بانیما، قبل از اینکه به هتل بیایم، بصورت تلفنی با فرهاد(مجیدی) صحبت و احوال پرسی می کردیم که تصمیم گرفت به اردو بیایم چون فاصله ام با محل اردوی تیم هم کم بود.

منصوریان: مجیدی فوق العاده کار نموده است، هر اتفاقی افتاد، طرفداران پشت تیم باشند

سرمربی پیشین استقلال برای این تیم در ملاقات با پرسپولیس آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش ورزش سه، علیرضا منصوریان چهارشنبه شب و در آستانه دربی پایتخت سرزده در اردوی استقلال حضور یافت و ضمن گفت وگوی خصوصی با فرهاد مجیدی، ابراز امیدواری کرد تا تیم او در بازی با پرسپولیس به موفقیت برسد و بازیکنان استقلال نیز بتوانند نمایش خوبی ارائه نمایند.

منصوریان که مهمان ویژه اردوی استقلال بود، علاوه بر فرهاد مجیدی، ملاقاتی هم با اسماعیل خلیل زاده، سرپرست و سید عبدالرضا موسوی، عضو هیأت مدیره این باشگاه داشت و گفت وگویی با آنها انجام داد.

علیرضا منصوریان درمورد حضورش در اردوی استقلال گفت: قبل از اینکه به هتل بیایم، بصورت تلفنی با فرهاد(مجیدی) صحبت و احوال پرسی می کردیم که تصمیم گرفت به اردو بیایم چون فاصله ام با محل اردوی تیم هم کم بود.

او ادامه داد: وظیفه مان بود بیاییم و از تیم سابق خود، تیمی که از 7-6 سالگی با آن بزرگ شدیم، حمایت کنیم. از اینکه در استقلال پرورش یافتیم و از این تیم به همه جا رسیدیم، افتخار می کنیم.

سرمربی پیشین استقلال یادآور شد: یادم است روزی که به استقلال آمدم، فرهاد خیلی به من محبت کرد. کسانی که به من محبت کردند، همواره در ذهنم می مانند و افرادی که شیطنت کردند را فراموش می کنم؛ این اخلاق را همواره داشته ام.

منصوریان تاکید نمود: وظیفه ام بود به اردوی استقلال بیایم چون تیمم است و آن را دوست دارم. بخش اعظمی از این بازیکنان، شاگردان خودم بودند و فرهاد هم از دوستان و هم بازیانم است که حدود 25 سال است با هم رفاقت داریم. از صمیم قلب برای او آرزوی موفقیت دارم چون ریسک بزرگی نموده و در جهت سختی قدم برداشته است.

او اضافه نمود: همه باید به فرهاد یاری نمایند چون یک نفر از جنس استقلال بالای سر تیم حضور دارد و برای آن زحمت کشیده و زخم خورده این تیم است. حداقل اش این است زمان مشخصی برای استقلال سپری نموده، دردش را کشیده و می داند طرفداران چه چیزی می خواهند. باید کاملا به او احترام گذاشت.

کاپیتان سال های دور استقلال یادآور شد: اطرافیان فرهاد آدم های خیلی خوبی هستند، تیم از جو خوبی برخوردار است و بازیکنان نیز او را دوست دارند. طرفداران و دوستان یاری نمایند تا وسط راه دست او خالی نماند. یک دفعه شب نخوابند، صبح بلند شوند و فرهاد مجیدی متوجه گردد هیچ یار و یاوری ندارد.

منصوریان با بیان اینکه فرهاد مجیدی آغاز خوبی داشته و در سه بازی فوق العاده کار نموده است، اظهار کرد: استقلال با فرهاد هیچ گلی دریافت ننموده و بهترین عملکردش را مقابل الریان ارائه داده است. تیمِ فرهاد در قطر خیلی خوب بازی کرد و امیدوار هستم در مسابقه فردا نیز نتیجه بگیرند. مطمئنا اگر بازیکنان به 50 درصد حرف هایی که به آنها زده می گردد، گوش نمایند و آن را انجام دهند، فکر می کنم روز سختی نداشته باشند؛ هرچند هر اتفاقی در بازی فردا بیفتد، از ارزش های استقلال در سه ملاقات اخیرش کم نمی گردد چون استقلال روزهای بهتری از دو، سه ماه گذشته را طی می نماید.

او یادآور شد: استقلال در طول فصل 17 گل خورده بود، اما در سه ملاقات گذشته اش هیچ گلی دریافت ننموده و به نظرم در بازی با پرسپولیس هم این موضوع نقطه عطفی برای تیم خواهد بود. اگر استقلال در ملاقات فردا سربلند از زمین خارج گردد، زودتر به کورس قهرمانی می آید ولی اگر اتفاقی جز برد یا مساوی بیفتد، بازهم در طول فصل عقب نمی نشیند و این را در مسابقه با الریان نشان داده است. مگر اینکه دوستانمان ابراز علاقه زیادی نمایند و تعصب بیش از حد به خرج دهند و به بهانه تعصب و پیراهن، پشت سر هم بیایند در فضای مجازی حرف بزنند و نظر بدهند. البته خدا را شکر در این روزها همه کارشناس خوبی بوده و اظهار نظر داشتند!

سرمربی پیشین استقلال توضیح داد: بهترین کار برای طرفداران این است که تمرکزشان را روی این تیم و کادر فنی بگذارند چراکه قابل احترام هستند و باید برای 30 میلیون طرفدار بازی نمایند. این طرفدار باید مقابل کسانی که می خواهند استقلال را با یک بغل پا، هُل دادن یا جلو دریافت سرعت اش متوقف نمایند، بایستد.

منصوریان درباره اینکه دربی باز موفقی در دوران بازی و سرمربیگری در استقلال شناخته می گردد و خاطره انگیزترین دربی برای او چه زمانی بوده است، گفت: دربی 6 مرداد 74 را می گویم چون آن موقع پرسپولیس با حضور آقایان دایی، پیوس، کرمانی مقدم، حسین عبدی، حسن شیرمحمدی، شاهرودی، برات پوری، نیما نکیسا و ... خیلی قوی بود. من هم جدیدا به استقلال آمده بودم و گفتند اگر از این دربی رد شوی، زندگی ات کاملِ کامل است.

او ادامه داد: یادم است آن موقع 48 ساعت قبل از مسابقه برای تیم ها مهمانی مشترک می دریافتد؛ من هم در مهمانی مشترک تیم ها در لواسان، دیدم که پرسپولیسی ها صحبت از 4 گل و 5 گل می نمایند! آن موقع در خط هافبک استقلال من، امیرخان و بهروز پرورش خواه بودیم. در آن دربی تا دقیقه 26، سه بر صفر جلو بودیم، اما هنوز روی آن دربی حرف دارم چون در بین دو نیمه اتفاقاتی افتاد. البته برد شیرین 3 بر یک را به دست آوردیم که بهزاد غلامپور فوق ستاره زمین بود و یک تنه در نیمه دوم ما را برنده بیرون آورد.

کاپیتان پیشین استقلال عنوان نمود: دربی ای هم که با امیرخان قلعه نویی(به عنوان سرمربی)، در دقیقه 94 به رجحان 3 بر 2 رسیدیم نیز خیلی لذت بخش بود و در دوران مربیگری خودم در استقلال هم، برد شیرین ما با نتیجه 3 بر 2 بود؛ البته من می گویم 3 بر یک چون گل دوم پرسپولیس را هنوز هم می گویم خطا بود!

منصوریان در انتها ابراز کرد: از دیدن کادر فنی و بازیکنان در اردوی تیم لذت بردم. از طرفداران می خواهم هر اتفاقی در بازی فردا افتاد، پشت این تیم باشند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 5 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 فروردین 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 7325

به "منصوریان: مجیدی فوق العاده کار نموده است، هر اتفاقی افتاد، طرفداران پشت تیم باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: مجیدی فوق العاده کار نموده است، هر اتفاقی افتاد، طرفداران پشت تیم باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید