قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب

به گزارش بانیما، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آمادگی تحویل خودرو دنا پلاس توربواتوماتیک به مشتریان خبرداد و گفت: ارسال دعوتنامه به مشتریان منوط به تصویب قیمت نهایی این محصول توسط نهاد های ذیربط است.

قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب

به گزارش ایکوپرس، فرشاد مقیمی، با بیان این مطلب گفت: فرآیند قیمت گذاری سبب تاخیر شده که به محض تصویب قیمت و تکمیل وجه توسط مشتریان، نسبت به تحویل خودرو اقدام خواهد شد.

وی افزود: با همکاری زنجیره تامین، قراراست روزانه 200 دستگاه خودروی دنا پلاس توربو شارژراتوماتیک در ایران خودرو تولید شود و تا به امروز دو هزار دستگاه از این محصول تولید و آماده تحویل به مشتریان شده است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به این که دنا پلاس اتوماتیک از استاندارد های آلایندگی و زیست محیطی مصوب و ملی عبور می کند، اظهار داشت: این خودرو براساس سلیقه مصرف کنندگان و بدون بهره گیری از مشاوران خارجی و توسط مهندسان ایران خودرو طراحی و تولید شده است.

مقیمی شرح داد: حدود هفت هزارو 300 دستگاه خودرو دناپلاس و دنا پلاس توربو اتوماتیک به مشتریان تعهدداریم که با تامین و تدارک قطعات و همکاری زنجیره تامین، مسئله ای در تولید این محصول نداریم و ظرفیت تولید بیش از این اعداد است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 11335

به "قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید