قتل هولناک نوعروس تهرانی به دست داماد قبل از جشن عروسی

به گزارش بانیما، مرد جوانی که دکترای آی تی داشت، همسرش را 20 روز قبل از مراسم عروسی به قتل رساند.

قتل هولناک نوعروس تهرانی به دست داماد قبل از جشن عروسی

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش همشهری، این حادثه نهم بهمن ماه پارسال رخ داد. آن روز وقتی آتش نشانان در جریان حادثه آتش سوزی آپارتمانی در غرب تهران قرار گرفتند، راهی آنجا شدند. آن ها پس از مهار آتش با جسد زنی جوان در اتاق خواب روبرو شدند.

بررسی ها از آن حکایت داشت که متوفی با مردی که دکترای آی تی دارد، عقد کرده و 20 روز بعد مراسم عروسیشان بوده است. تازه داماد می گفت زمان حادثه در پارکینگ بوده است تا اینکه از طریق همسایه ها متوجه آتش سوزی شده است. با وجود این، قاضی دستور بازداشت داماد را صادر کرد تا اینکه او در بازپرسی ها به قتل نوعروسش اقرار کرد.

وی گفت: 4 سال قبل با همسرم در دانشگاه آشنا شدم. بعد از مدتی به خواستگاری اش رفتم و عقد کردیم، اما از 3 سال قبل اختلافاتمان آغاز شد و این همه سال طول کشید تا زندگی مشترکمان را آغاز کنیم، چون نامزد من هیچوقت از داشته هایش لذت نمی برد. او خیلی پرتوقع بود و همیشه غر می زد.

وی درخصوص روز حادثه گفت: در تدارک مراسم عروسیمان بودیم. خانواده همسرم به شهرستان رفته بودند تا به بستگانشان کارت عروسی بدهند. روز حادثه من درخانه پدرزنم بودم و مثل همیشه با همسرم جر و بحثم شد. می گفت باید عروسی مجلل می گرفتی و از سالنی که برای مراسم رزرو کرده بودیم، ناراضی بود.

من هم عصبانی شدم و گفتم چرا همیشه ناراضی هستی؟ چرا همیشه حرف مردم برایت مهم است؟ برای خودت زندگی کن. این حرف ها را که زدم، او بیشتر عصبی شد و بحث میان ما بالا گرفت. من هم سرگرم کار با کابل برق بودم که در یک لحظه کنترلم را از دست دادم و با آن جان همسرم را گرفتم.

بعد که به خودم آمدم، دیدم او فوت شده است. هرگز قصد کشتن او را نداشتم و به شدت ترسیده بودم. به همین دلیل تصمیم گرفتم صحنه سازی کنم و خانه را به آتش بکشم تا لو نروم.

وی ادامه داد: مواد اشتعال زا در اتاق ریختم و کبریت را کشیدم. خودم هم بهسرعت به پارکینگ رفتم تا وانمود کنم خانه بر اثر یک حادثه دچار آتش سوزی شده و من زمان مرگ نامزدم در پارکینگ بوده ام، اما در نهایت دستم رو شد.

این متهم پس از اقرار به جنایت و بازسازی صحنه قتل، با دستور قاضی مصطفی واحدی کشیک جنایی تهران روانه زندان شد.

از سوی دیگر، اولیای دم در دادسرا حاضر شدند و برای دامادشان درخواست قصاص کردند. به این ترتیب، تحقیقات در این پرونده تکمیل و به صدور کیفرخواست منجر شد.

در ادامه پرونده به دادگاه کیفری ارسال شد تا مرد تحصلیکرده به اتهام مباشرت در قتل عمدی نوعروسش پای میز محاکمه برود.

منبع: فرارو
انتشار: 1 آبان 1399 بروزرسانی: 1 آبان 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 11785

به "قتل هولناک نوعروس تهرانی به دست داماد قبل از جشن عروسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل هولناک نوعروس تهرانی به دست داماد قبل از جشن عروسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید