فونسکا: ژکو بازیکنی فوق العاده حرفه ای و متعلق به ما است

به گزارش بانیما، سرمربی رم پس از پیروزی در بازی محبت آمیز مقابل رئال مادرید از مهاجم تیمش که اینتر به شدت خواستار جذب اوست، تمجید کرد.

فونسکا: ژکو بازیکنی فوق العاده حرفه ای و متعلق به ما است

به گزارش خبرنگاران، پائولو فونسکا، سرمربی تیم فوتبال رم پس از پیروزی 5 بر 4 تیمش مقابل رئال مادرید در بازی محبت آمیز شب گذشته (یکشنبه) که در وقت های عادی آن 2 بر 2 سرانجام یافته بود، از عملکرد شاگردانش به خصوص ادین ژکو تمجید کرد.

او به خبرنگاران گفت: شبی فوق العاده که در آن هر دو تیم بازی خوبی ارائه کردند، تجربه کردیم. در نیمه اول عملکرد ما بسیار خوب بود و موقعیت های گلزنی فوق العاده ای ساختیم. شاید کمتر از آن چیزی که حق مان بود از آن موقعیت ها بهره بردیم اما نتیجه این بازی مهم نیست. چیزی که امشب اهمیت داشت، مقاومت بازیکنانم در مصاف با تیمی مانند رئال مادرید بود و کوشش آنها برای بازی مطابق همان برنامه های قبلی برای آینده بود.

فونسکا سپس به تمجید از ادین ژکو، مهاجم بوسنیایی رم پرداخت، کسی که بازی خوبی ارائه کرد و گل دوم رم را هم به ثمر رساند. ژکو خواستار پیوستن به اینتر است و نراتزوری هم با وجود تمایل فراوان به خرید او هنوز نتوانسته پیشنهادی ارائه کند که نظر جالوروسی را جلب کند.

سرمربی رم اما با شیوه تمجیدش از ژکو نشان داد که خواستار ماندن این بازیکن ملی پوش در پایتخت ایتالیا است. او گفت: ژکو همان بازیکنی است که من روز اول حضورم در این تیم دیدم. او همواره با جدیت کارش را انجام داده و بازیکنی بسیار حرفه ای است. نتیجه چنین رویکردی هم همان چیزی است که امشب همه در بازی او دیدند. ژکو بازیکن ماست. مقابل رئال مادرید هم او یک عملکرد فوق العاده دیگر انجام داد. ژکو بازیکنی فوق العاده است و در این باره من ذره ای شک ندارم.

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 4196

به "فونسکا: ژکو بازیکنی فوق العاده حرفه ای و متعلق به ما است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فونسکا: ژکو بازیکنی فوق العاده حرفه ای و متعلق به ما است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید