دستینی 2 رایگان می گردد؛ بسته الحاقی جدید بازی معرفی گردید

به گزارش بانیما، استودیوی بازی سازی بانجی، سازنده مجموعه بازی های دستینی (Destiny)، در قالب یک استریم، دیروز از بسته الحاقی چدید بازی Destiny 2 به اسم Shadowkeep رونمایی کرد. بانجی هم چنین اطلاع داد که نسخه پایه بازی Destiny 2 را به صورت رایگان در اختیار بازی کننده ها قرار خواهند داد.

دستینی 2 رایگان می گردد؛ بسته الحاقی جدید بازی معرفی گردید

این خبرها در حالی منتشر می شوند که می دانیم شرکت بازی سازی بانجی، دیگر با اکتیویژن در ساخت بازی های دستینی همکاری نمی نماید. بانجی، چند ماه پیش حقوق مجموعه دستینی را از اکتیویژن خرید و در حال حاضر خود به عنوان تهیه نماینده و سازنده بازی های دستینی فعالیت می نماید.

می توانیم یکی از اولین نتایج استقلال بانجی، آن هم به یاری سرمایه چینی ها را ببینیم. دستینی 2 به زودی به یک بازی رایگان یا در واقع Free-to-play تبدیل خواهد شد.

پشتیبانی بانجی از مجموعه دستینی و مشخصا بازی فعلی شان یعنی دستینی 2 ادامه دارد و در همین چند ماه اخیر، ظاهرا بانجی توانسته است اتفاقات خوبی را برای مجموعه اش رقم بزند. دیگری خبری از محتوای انحصاری برای کنسول پلی استیشن نخواهد بود؛ موضوعی که طی قرارداد اکتیویژن و سونی، در بیشتر بازی های اکتیویژن پیدا می شوند. امکان انتقال شخصیت ها یا در واقع اکانت بازی نماینده ها، روی همه پلتفرم ها وجود دارد و می توان روی هر پلتفرمی، به شخصیت های ساخته شده دسترسی داشت و پیشرفت های خود را حفظ کرد.

نسخه کامپیوتر دستینی 2 هم چنین به زودی از روی سرویس بتل نت شرکت بلیزارد حذف خواهد شد و به استیم کوچ خواهد نمود.

تمام اتفاقاتی که قرار است برای دستینی 2 روی دهند، از این قرار هستند:

 • بسته الحاقی Shadowkeep برای Destiny 2

  در قالب این بسته الحاقی جدید که در پاییز سال جاری عرضه می گردد، بازی نماینده ها به ماه برمی گردند تا در این سیاره به دنبال خطری تازه و نابودی آن بگردند. اریس مورن، که او را از دستینی 1 به خاطر داریم، از وجود موجوداتی در زیر ماه خبردار شده است؛ موجودات و قدرتی بزرگ که اگر جلوی شان گرفته نگردد، از کنترل خارج خواهند شد.

 • نسخه رایگان بازی به اسم Destiny 2: New Light

  بانجی می گوید که می خواهند بازی نماینده های جدیدی را به دستینی معرفی نمایند و از نظر آن ها، ارایه یک نسخه رایگان پایه می توانند در راستای این هدف به آن ها یاری کند. نسخه رایگان دستینی 2 که به اسم Destiny 2: New Light عرضه می گردد، بازی پایه دستینی 2 و تمام محتوای دانلودی سال اول را در خود جای داده است و در روز 17 سپتامبر در اختیار بازی نماینده های تمام پلتفرم ها قرار خواهد گرفت.

 • نسخه کامپیوتر Destiny 2

  از روز 17 سپتامبر، دستینی 2 از لانچر بازی بلیزارد یعنی بتل نت خارج خواهد شد و به استیم کوچ خواهد نمود. داده های فعلی تمام بازی نماینده های کامپیوتر هم به استیم انتقال داده خواهد شد. بانجی قول داده است مسئله ای در انتقال بازی از بتل نت به استیم وجود نیاید و بازی نماینده های کامپیوتر در چند حرکت ساده، بازی شان را به استیم انتقال دهند.

 • نسخه گوگل استیدیا Destiny 2

  پاییز سال جاری، دستینی 2 روی پلتفرم بازی جدید گوگل یعنی استیدیا عرضه خواهد شد؛ طوری که امکان تجربه این بازی روی هر صفحه نمایشی ممکن می گردد. خریداران اشتراک ماهیانه استیدیا پرو هم چنین دستینی 2 و تمام محتوای دانلودی آن را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

 • تجربه ای یکسان روی تمام پلتفرم ها برای Destiny 2

  دستینی 2 روی پلتفرم های مختلفی عرضه شده است و نسخه های مختلفی دارد، ولی از پاییز سال جاری، تمام پلتفرم های مختلف این بازی در قالب یک اکانت واحد فعالیت خواهند کرد؛ یعنی بازی نماینده ها یک اکانت خواهند داشت و از این اکانت روی تمام پلتفرم ها استفاده خواهند کرد. در نتیجه دسترسی به تمام شخصیت ها و پیشرفت ها روی هر پلتفرمی ممکن خواهد شد.

در ادامه تریلر منتشر شده از بسته الحاقی Shadowkeep بازی Destiny 2 را برای تان قرار داده ایم.

بانجی هم چنین ویدیویی منتشر نموده است که در آن، از برنامه های آینده شان برای دستینی 2 شرح می دهد که آن را هم می توانید در ادامه ببینید.

تریلر Shadowkeep:

ویدیوی بانجی:

منبع: Bungie

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 3234

به "دستینی 2 رایگان می گردد؛ بسته الحاقی جدید بازی معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستینی 2 رایگان می گردد؛ بسته الحاقی جدید بازی معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید