خبرنگاران کرونا قانون تعویض در فوتسال را تغییر داد

به گزارش بانیما، تهران- خبرنگاران- فدراسیون بین المللی فوتبال به علت شیوع کرونا قانون تعویض در فوتسال را تغییر داد و آن را به فدراسیون های عضو گفت.

خبرنگاران کرونا قانون تعویض در فوتسال را تغییر داد

با توجه به تاثیرات گسترده شیوع کووید 19 در جهان و ورزش، فیفا پیشنهاد اصلاح موقتی قانون 3 از قوانین بازی فوتسال در بخش بازیکنان را در مورد تعویض ها ارائه کرد.

متن فعلی نسخه 2021 - 2020 قوانین بازی فوتسال به توضیح ذیل می باشد:

تعویض زمانی کامل می گردد که بازیکن تعویضی کاور خود را به بازیکن درون زمین تحویل دهد، از محوطه تعویض تیم خود به طور کامل وارد زمین گردد، مگر آنکه بازیکن درون زمین به دلایلی که در قوانین بازی فوتسال ذکر شده است از منطقه دیگر از زمین خارج گردد که در این صورت بازیکن تعویضی باید کاور خود را به داور سوم تحویل دهد.

عمل تعویض (دست به دست کردن) کاور بین بازیکنان یا بین بازیکن و داور سوم می تواند در شرایط فعلی مخاطره آمیز باشد. به همین علت متن فوق به طور موقت به شکل ذیل اصلاح می گردد:

تعویض زمانی کامل می گردد که بازیکن تعویضی به وسیله محوطه تعویض تیم خود به طور کامل وارد زمین گردد.

این اصلاح موقتی برای تمامی مسابقاتی که طبق برنامه تا 31 دسامبر 2021 یعنی 11 دی ماه سال 99 خاتمه می یابند، فارغ از آنکه این مسابقات آغاز باشد یا خیر از هم اکنون قابل اجرا است.

فیفا متعاقبا در مورد احتمال تمدید این قانون به طور مثال برای مسابقاتی که تا خاتمه 2021 خاتمه خواهند یافت، اطلاع رسانی خواهد نمود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 10378

به "خبرنگاران کرونا قانون تعویض در فوتسال را تغییر داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کرونا قانون تعویض در فوتسال را تغییر داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید