نارضایتی لیگ رجحان ها از شیوه لغو بازی لیورپول برابر آرسنال

به گزارش بانیما، تیم های لیگ برتر فوتبال انگلیس از شیوه لغو شدن بازی تیم های فوتبال لیورپول و آرسنال در جام اتحادیه ناراضی هستند.

نارضایتی لیگ رجحان ها از شیوه لغو بازی لیورپول برابر آرسنال

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه سان، باشگاه های لیگ برتر انگلیس از اینکه باشگاه لیورپول مسئولیت گرفتن تست کرونا از بازیکنانش را به جای یک آزمایشگاه معتبر مورد تأیید سازمان لیگ به یک آزمایشگاه محلی سپرده ناراضی هستند.

مطابق مقررات پزشکی فوتبال انگلیس، بازیکنان تیم های لیورپول و آرسنال باید قبل از مصاف شان در دومین بازی از دور رفت مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه فوتبال انگلیس تست کرونا می دادند.

در حالی که سایر تیم های لیگ برتر انگلیس برای گرفتن تست کرونا از اعضای خود به مؤسسه پرنتیک که مورد تأیید مقامات سازمان لیگ است مراجعه می نمایند، لیورپولی ها قبل از بازی شان با آرسنال این مسئولیت را به یک آزمایشگاه محلی و نه چندان معتبر سپردند و همین سبب شد که تعداد قابل توجهی از تست های بازیکنان تیم تحت راهنمایی یورگن کلوپ به اشتباه مثبت از آب درآید و به همین سبب هم بازی به تعویق افتاد.

تعداد تست های مثبت کاذب لیورپولی ها که شامل سرمربی این تیم یورگن کلوپ و دستیار او پپ لیندرس هم می شد به بیش از 10 نفر رسید اما کمی بعد تعیین شد که در میان تمام آنها تنها بازیکنی که واقعاً به کرونا مبتلا شده، ترنت الکساندر آرنولد بوده است.

با این حال و با وجود اعتراض چند باشگاه لیگ فزونی دیگر، لیورپول از سوی مقامات سازمان لیگ انگلیس مؤاخذه نشد چرا که طبق قوانین اجباری برای مراجعه تیم ها به آزمایشگاه پرنتیک وجود ندارد. لیورپول هم با استناد به همین قانون مدعی شده اینکه تست کرونای بسیاری از بازیکنانش اشتباهاً مثبت شده تقصیر این باشگاه نیست. این اتفاق اما شاید سبب گردد که لیورپولی ها نیز از این پس آزمایشگاه شان را تغییر دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 فروردین 1401 بروزرسانی: 20 فروردین 1401 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 19054

به "نارضایتی لیگ رجحان ها از شیوه لغو بازی لیورپول برابر آرسنال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نارضایتی لیگ رجحان ها از شیوه لغو بازی لیورپول برابر آرسنال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید