بیش از شش میلیون نفر در اروپا به کرونا مبتلا شدند

به گزارش بانیما، شیوع کرونا در اروپا به اوج رسیده است و در حال حاضر بیش از شش میلیون نفر در این قاره سبز به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

بیش از شش میلیون نفر در اروپا به کرونا مبتلا شدند

با ما سفر کنید و با تورهای تابستانی اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

خبرگزاری فرانسه از ابتلای بیش از شش میلیون نفر به ویروس کرونا در اروپا اطلاع داد.

میزان بستری بیماران کرونایی در بیمارستان فرانسه پیوسته در حال افزایش است، به طوری که در حال حاضر 40 درصد بخش مراقبت های ویژه به این بیماران اختصاص دارد. آتشفشان کرونا بار دیگر در فرانسه فوران و در یک روز 18 هزار و 746 نفر دیگر را آلوده کرد. این چندمین رکورد زنی ابتلا به کرونا در فرانسه طی روز های اخیر است. بر اساس اعلام وزارت بهداشت فرانسه طی 24 ساعت اخیر، 80 نفر نیز در اثر ابتلا به بیماری کووید 19 در این کشور جان باخته اند.

تا به امروز در مجموع بیش از 653 هزار نفر در فرانسه به ویروس کرونا آلوده شده اند که از این تعداد متاسفانه 32 هزار و 445 نفر جان خود را از دست داده اند. اوج گیری دوباره کرونا در فرانسه در حالی روز به روز وخیم تر می گردد که کارشناسان بهداشت و درمان در مورد اشباع بیمارستان های این کشور و کمبود امکانات درمانی و بهداشتی هشدار داده اند.

همچنین؛ به گزارش شبکه تلویزیونی اسکای نیوز عربی، شمار مبتلایان روزانه به ویروس کرونا در ایتالیا برای نخستین بار از ماه آوریل تا کنون از 3000 نفر عبور کرد.

وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی انگلیس نیز اعلام نمود دیروز 70 نفر دیگر در این کشور به علت ابتلا به ویروس کرونا جان باختند. مجموع قربانیان همه گیری کووید 19 در انگلیس به 42 هزار و 515 نفر رسید.

براساس اطلاعیه وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی انگلیس، در 24 ساعت گذشته همچنین نتیجه آزمایش ویروس کرونای 14 هزار و 162 نفر دیگر مثبت شد و به این ترتیب، شمار افرادی که ابتلای قطعی آنان به ویروس کرونا تایید شده است، به 544 هزار و 275 نفر رسید.

دولت انگلیس در آمار رسمی، فقط افرادی را که تا 28 روز پس از مثبت اعلام شدن نتیجه آزمایش ویروس کرونای مبتلایان، جان ببازند به عنوان مرگ ناشی از کرونا می پذیرد و اعلام می نماید. مرکز ملی آمار انگلیس چند هفته پیش اعلام نمود بیش از 57 هزار نفر در این کشور، به علت همه گیری کووید 19 جان باخته اند. انگلیس در اوج نخست همه گیری ویروس کرونا رکورد دار بیش ترین جان باختگان از این ویروس در قاره اروپا شد. ، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 12257

به "بیش از شش میلیون نفر در اروپا به کرونا مبتلا شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از شش میلیون نفر در اروپا به کرونا مبتلا شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید