ارتقای سیستم ایمنی بدن مبتلایان به سرطان پستان با بستنی!

به گزارش بانیما، معاون پژوهشی موسسه علوم و صنایع غذایی از فراوری بستنی برای ارتقای سیستم ایمنی بدن مبتلایان به سرطان پستان در این موسسه اطلاع داد.

ارتقای سیستم ایمنی بدن مبتلایان به سرطان پستان با بستنی!

دکتر ابوالفضل پهلوانلو در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به شیوع کرونا در کشور، اضافه نمود: یکی از سوالات عمده ای که از ما می گردد، این است که کدام ماده غذایی را مصرف کنیم تا از بروز این بیماری جلوگیری کنیم و این نشان از نگرانی مردم از امنیت جیره غذایی دارد.

وی ادامه داد: این نگرانی موجب شده است که بعضی از مواد غذایی از سبد غذایی خانوارها حذف و بعضی دیگر به آن اضافه گردد و ما اعلام می کنیم که محققان این موسسه به صورت 24 ساعته جوابگوی سوالات مردم در این زمینه هستند.

پهلوانلو با اشاره به اقدامات این موسسه در زمینه ارتقای سلامت مردم با استفاده از مواد غذایی سالم، خاطر نشان کرد: ما اعتقاد داریم در حال حاضر که برای بیماری کرونا دارو و یا واکسن فراوری نشده است، شاید بهترین راه چاره این است که با استفاده از غذای سالم و مغذی و حاوی ترکیبات مفید سطح ایمنی بدن را ارتقا داد.

معاون پژوهشی موسسه علوم و صنایع غذایی اظهار کرد: در این زمینه ما در زمینه ارتقای سیستم ایمنی بدن برای بیماران مبتلا به سرطان اقدام کردیم.

وی در این باره شرح داد: برای بیماران مبتلا به سرطان پستان نوعی بستنی عرضه کردیم که به دلیل ترکیبات موجود در آن قادر به ارتقای سیستم ایمنی بدن در این دسته از بیماران است.

پهلوانلو خاطر نشان کرد: این بستنی با تقویت سیستم ایمنی مبتلایان به سرطان پستان، عملکرد بدن را برای مقابله با سلول های سرطانی افزایش می دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 12511

به "ارتقای سیستم ایمنی بدن مبتلایان به سرطان پستان با بستنی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتقای سیستم ایمنی بدن مبتلایان به سرطان پستان با بستنی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید