اخطار مازیار ناظمی به تیم های لیگ فزونی

به گزارش بانیما، مدیر روابط عمومی و سخنگوی وزارت ورزش در صفحه شخصی اش به تیم های لیگ رجحان برای پی گیری ادامه تمریناتشان اخطاری جدی داد.

اخطار مازیار ناظمی به تیم های لیگ فزونی

به گزارش بانیما، مازیار ناظمی، مدیر روابط عمومی و سخنگوی وزارت ورزش و جوانان با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خودش به نوعی تذکر جدی به تیم های لیگ رجحان داد که قرار است از فردا تمرینات خودشان را در این شرایط برگزار نمایند. البته این موضوع به هیچ وجه در حوزه اختیارات وی نیست و در این رابطه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتبال ایران مسئول هستند.

وی با اشاره به هفت اطلاعیه ستاد عالی پیشگیری و مقابله با کرونا در توییت خود نوشت:

باشگاه محترم لیگ رجحان که به هفت اطلاعیه ستاد عالی پیشگیری و مقابله با کرونا و ستاد کشوری وزارت بهداشت و توصیه های صغیر و کبیر بی توجه هستی توجه کن مسئول سلامت و جان بازیکنان و قطعاً عواقب انضباطی و قضایی آن خواهی بود.

این در حالی است که تیم فوتبال نساجی مازندران از امروز تمرین های خودش را پی گرفت که البته گفته میشود انها امروز تنها اقدام به تمهیدات و تست های پزشکی کردند و همچنین تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و تراکتور هم قرار است طی روزهای آینده تمرینات خودشان را پس از چند روز تعطیلی برگزار نمایند.

در همین ارتباط امروز سروش رفیعی یکی از بازیکنان سپاهان در گفت وگویی تلفنی با تائید این مطلب گفت: به اصفهان آمدم تا از فردا بر سر تمرینات تیم حاضر شوم. به همین خاطر امروز همه بازیکنان تیم به خاطر عدم ابتلا به ویروس کرونا زیر نظر کادر پزشکی قرار خواهند گرفت.

از سوی دیگر مهرداد خلیلیان مدیر ستاد کرونا در ورزش نیز طی گفت وگویی در بخش خبری 19:45 دقیقه خاطرنشان کرد: تنهابخش اداری باشگاه ها و سازمان های ورزشی با رعایت کامل نکات بهداشتی میتوانند فعالیت نمایند و اگر تیمی تمریناتش را آغاز کند قطعا کمیته انضباطی برخورد خواهد نمود.

  • رازی که فاش شد | ماجرای شب کریسمس در منزل شخصی کالدرون
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 8453

به "اخطار مازیار ناظمی به تیم های لیگ فزونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخطار مازیار ناظمی به تیم های لیگ فزونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید