آموزش و پرورش برای پیشبرد اهداف خود نیازمند حمایت رسانه ها است

به گزارش بانیما، عباسعلی دانافر امروز در نشستی خبری به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: آموزش و پرورش استان یزد 30 هزار نیرو شامل 15 هزار معلم و 15 هزار بازنشسته همچنین 270 هزار دانش آموز دارد.

آموزش و پرورش برای پیشبرد اهداف خود نیازمند حمایت رسانه ها است

وی بیان کرد: این حجم فعالیت نیازمند حمایت رسانه هاست گرچه معتقدیم که نقد نیز باید وجود داشته باشد.

دانافر با تاکید بر اینکه گفتمان آموزش و پرورش باید به یک گفتمان ملی تبدیل شود، افزود: آموزش و پرورش در هر جامعه ای باید اولویت اول باشد و باید ابتدا به مسائل آن پرداخت،‌ سپس به مسائل دیگر تا شاهد تاثیر گرفتن بحث آموزش و تربیت از سایر مسائل نباشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با بیان اینکه وضعیت موجود آموزش و پرورش ما بازخورد 30 سال پیش است،‌ افزود: طبیعی است که عملکرد امروز ما نیز 30 سال دیگر نمود خواهد داشت بنابراین باید مراقب برنامه ریزی ها و اقدامات خود باشیم.

وی تاکید کرد: همه ارکان نظام باید آموزش و پرورش را درک کرده و روی آن سرمایه گذاری کنند و این سرمایه گذاری را هزینه ندانند.

دانافر تصریح کرد: همه ما نسبت به فرزندان و آیندگان خود مسئولیم و امروز باید به نحوی برنامه ریزی کنیم که آیندگان دچار مشکل نشوند.

وی با بیان اینکه بانیما باید در این زمینه آموزش و پرورش را یاری کنند،‌ افزود: خبرنگار باید ذهن جامعه را تحلیل‌گر بار بیاورد و برای این مهم نیاز است که تعریف درست و کاملی از هر موضوع ارائه شود.

به گزارش مهر، در این مراسم از بانیما فعال در حوزه آموزش و پرورش به مناسبت روز خبرنگار تجلیل شد.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 21 مرداد 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 65

به "آموزش و پرورش برای پیشبرد اهداف خود نیازمند حمایت رسانه ها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش و پرورش برای پیشبرد اهداف خود نیازمند حمایت رسانه ها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید