گلایه ای دلسوزانه از اعضای کابینه!

به گزارش بانیما، از اعضای محترم کابینه انتظار می رفت و می رود که وقتی در اظهارات رئیس جمهور محترم خطایی می بینند و یا سخنان ایشان را ابهام آفرین تلقی می نمایند، از تذکر خیرخواهانه به جناب ایشان دریغ نورزند.

گلایه ای دلسوزانه از اعضای کابینه!

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، حسین شریعتمداری طی یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت :سخنان رئیس جمهور محترم در جلسه هیئت دولت با واکنش های منفی و اعتراض های فراوانی رو به رو شده است که کماکان نیز ادامه دارد. ایشان با تاکید بر ضرورت پیروی از عقل و رعایت پروتکل های بهداشتی گفته اند یک کسی نمی تواند برود وسط مسیل بایستد، صدای سیل را هم می شنود (بعد) بگوید آقا می ترسی وسط رودخانه بایستی؟... خُب آب میآد می بردت... یا زلزله دارد سقف را تکان می دهد و بگوید می ترسی زیر این سقف باشی؟ و.... در این باره لازم به ذکر است؛

1- در نگاه اول و بدون در نظر دریافت بعضی از ضرورت های پیرامونی، حق با آقای روحانی است. کسی که جاری شدن سیل را می بیند و صدای مهیب آن را می شنود ولی همچنان در راستا سیل ایستاده است و یا کسی که تکان های سقف را می بیند و احتمال فروریختن آن بر اثر زلزله را نادیده می گیرد و محل را ترک نمی کند، کار عاقلانه ای نکرده و دست به خودکشی زده است! ولی آیا حضور امدادگران برای نجات سیل زدگان و یا ورود آنان به ساختمان های ویران از زلزله، در حالی که احتمال ریزش بنا و یا پس لرزه های ویرانگر وجود دارد و... هم خودکشی و بی عقلی است؟! و یا، اوج ایثار و فداکاری؟ آیا کادرهای درمانی بیمارستان ها که تعداد قابل توجهی از آنها جان خود را برای بهبود و نجات بیماران کرونایی از دست داده و به شهادت رسیده اند، دچار کم عقلی بوده اند؟! و یا فداکارانی که ملت مدیون آنهاست.

آقای روحانی با مسائل جنگ و رخدادهای دفاع مقدس بیگانه نیستند، آیا حضور فرماندهان در خطوط مقدم جبهه برای راهنمایی نیروها از نزدیک و فرماندهی در میانه میدان را بی عقلی می دانند؟! اگرچه بعضی از فرماندهان عزیزمان در خطوط مقدم جبهه به شهادت رسیدند ولی ایثار مثال زدنی آنها بود که پیروزی ایران اسلامی را در مقابل همه قدرت های ریز و درشت جهان رقم زد.

2- ظاهراً انتقاد آقای روحانی متوجه آقای قالیباف رئیس محترم مجلس شورای اسلامی بوده است که برای آنالیز شرایط بیماران کرونایی، تشکر از کادرهای فداکار درمانی و برطرف نیازها و کمبودهای احتمالی آنان به ملاقات بیماران کرونایی در بیمارستان ها و از جمله بخش های ICU رفته تا از نزدیک و بدون واسطه در جریان امور قرار گیرد. اگر اشاره ضمنی آقای روحانی به این ملاقات باشد -که ان شاءالله نباشد-

با عرض پوزش باید گفت جناب ایشان جای ایثار و فداکاری را با خودکشی و کم عقلی اشتباه گرفته اند! و چنانچه رعایت پروتکل ها مورد نظر ایشان بوده است که باید پرسید درباره حضور آقای دکتر زالی رئیس محترم کمیته مبارزه با کرونای تهران در کنار آقای قالیباف چه می فرمایند؟! به یقین اطلاعات و تخصص آقای دکتر زالی در این زمینه به مراتب بیشتر و قابل تکیه تر از جناب روحانی است.

3- و بالاخره آنچه در این میان نگران نماینده است و جای گلایه جدی دارد، سکوت و بی تفاوتی اعضای محترم کابینه در مقابل اظهارات رئیس جمهور محترم است. چرا که اکثریت نزدیک به اتفاق اعضای کابینه از شخصیت های شناخته شده و قابل احترام هستند و از آنها انتظار می رفت و می رود که وقتی در اظهارات رئیس جمهور محترم خطایی می بینند و یا سخنان ایشان را ابهام آفرین تلقی می نمایند، از تذکر خیرخواهانه به جناب ایشان دریغ نورزند و مانند بعضی از مشاوران و اطرافیان نباشند که مصلحت رئیس جمهور محترم را درک نمی نمایند و با بله قربان گویی های خود که از آن تصور دوستی دارند، به جناب ایشان جفا می نمایند!

اخبار گروه سایر رسانه ها صرفا بازنشر اخبار سایت ها و خبرگزاری هاست و خبرنگاران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 12293

به "گلایه ای دلسوزانه از اعضای کابینه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه ای دلسوزانه از اعضای کابینه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید