پیمان حسینی: وقتش است که از نظر مالی حمایت بیشتری شویم، بازیکنان ایرانی شانسی برای حضور در جمع برترین های دنیا ندارند

پیمان حسینی، دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی تأکید کرد باید حمایت بیشتری از این رشته و بازیکنان این تیم گردد.

پیمان حسینی: وقتش است که از نظر مالی حمایت بیشتری شویم، بازیکنان ایرانی شانسی برای حضور در جمع برترین های دنیا ندارند

پیمان حسینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره خاتمه مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی و شروع اردوی تیم ملی گفت: خدا را شکر لیگ به خاتمه رسید و تمرکز بچه ها روی تیم ملی بیشتر می گردد، الان هم اردوهای خاتمهی است و قبل از اردوی پرتغال یک اردوی کوتاه دیگر داریم. تیم شرایط خوبی دارد اما مصدومان زیادی داریم. چهار، پنج بازیکن خودمان را به همین دلیل از دست دادیم.

وی اضافه نمود: در شرایط فعلی مصدومان زیادی داریم و این هم به خاطر لیگ فرسایشی مان است. لیگ ما در شش ماه برگزار می گردد و هر پنج یا شش روز هم یک بازی انجام می دهیم، به همین دلیل مصدوم زیاد داریم اما خوشبختانه تیم ملی جوان شده و این جوانان می توانند یاری زیادی به تیم ملی نمایند. همیشه مقام های خوبی در جام بین قاره ای داشتیم و سال جاری هم امیدوارم بتوانیم جزو چهار تیم خاتمهی این مسابقات باشیم و مقام خوبی کسب کنیم.

همیشه مقابل تیم برزیل مشکل داشتیم و اکنون با اضافه شدن بازیکنان جوان می توانیم مقابل این تیم موفق شویم؟ دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی در پاسخ به این پرسش گفت: برزیل مهد فوتبال ساحلی جهان و در حال حاضر یک پله، نه تنها از تیم ما بلکه از تمام تیم های جهان بالاتر است. هدف اصلی ما هم جام جهانی و جام بین قاره ای است. مسابقات بین قاره ای فرصت خوبی برای جوانان است تا آماده شوند و در جام جهانی بتوانیم بهترین استفاده را از آن ها کنیم. همه سعی مان را می کنیم تا جلوی برزیل را بگیریم، اما مهم ترین هدف ما جام جهانی است و تمام این تورنمنت هایی که شرکت می کنیم برای آمادگی بیشتر جهت حضور در جام جهانی است.

پیمان حسینی در خصوص مراسم انتخاب برترین های جهان و شانس بازیکنان ایرانی برای حضور داشتن در این جمع توضیح داد: سال جاری سه بازیکن ما جزو لیست اولیه برترین ها هستند، اما نمی دانم چند نفرمان در لیست خاتمهی حضور داشته باشیم. به طور کلی سال جاری تیم و بازیکنان ما شانس زیادی ندارند، چون اصلا در تورنمنتی شرکت نکرده ایم. بازیکنان اروپایی در لیگ و جام باشگاه های اروپا شرکت می نمایند و در تورنمنت های مختلف محک می خورند، اما متأسفانه بازیکنان ایرانی بعد از مسابقات بین قاره ای فقط در مسابقات پرشین کاپ شرکت کردند که آن هم با تیم دوم بوده و نمی تواند مفید باشد. من تنها کاپی که سال جاری شرکت کردم با تیم لوکوموتیو بود و آنجا هم بهترین دروازه بان شدم، اما همانطور که گفتم بازیکنان ایرانی شانسی برای قرار دریافت در لیست نهایی برترین های جهان ندارند.

وی در مورد اینکه آیا درخشش در مسابقات بین قاره ای امارات تأثیری در حضور بازیکنان ایرانی در لیست خاتمهی برترین های جهان ندارد، به خبرنگاران گفت: بعید می دانم مسابقات بین قاره ای تأثیری داشته باشد، چون تا آن موقع رأی گیری ها اجرا شده است. در نهایت فکر می کنم همین که سه بازیکن ایرانی در لیست اولیه حضور دارند و اسم ایران در این مراسم وجود دارد، خیلی با ارزش است.

دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی درباره حمایت های فدراسیون فوتبال از تیم ملی ساحلی بیان کرد: فدراسیون نگاه ویژه ای به فوتبال ساحلی دارد، اما حمایت ها باید بیشتر باشد. وقتی تیمی در رنکینگ سه جهان واقع شده است باید نگاه ها به آن تغییر کند. درست است پیشرفت ها خوب بوده و دپارتمان نگاه خوبی به فوتبال ساحلی دارد و کادرفنی خوبی بالای سر تیم ملی است، اما الان نزدیک جام جهانی هستیم و هنوز پاداش جام جهانی گذشته پرداخت نشده است. این پاداش ها عدد و رقم زیادی نیست، اما تأثیر زیادی روی روحیه بچه ها دارد.

پیمان حسینی یادآور شد: خدا را شکر اردوی پرتغال خیلی مهم بود و دپارتمان و فدراسیون فوتبال برنامه ریزی خوبی برای برپایی این اردو انجام دادند، اما دیگر وقتش است از نظر مالی حمایت بیشتری شویم. مگر این تیم دیگر چقدر می تواند عنوان کسب کند؟ مسئله دیگر حضور بیشتر در کاپ های معتبر جهانست تا ما از مسابقات فاصله نگیریم. در سال باید چندین بار با برزیل بازی کنیم تا در نهایت این تیم را شکست دهیم، نه اینکه فقط سالی یک بار با آنها بازی کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 29 بهمن 1397 شناسه مطلب: 812

به "پیمان حسینی: وقتش است که از نظر مالی حمایت بیشتری شویم، بازیکنان ایرانی شانسی برای حضور در جمع برترین های دنیا ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیمان حسینی: وقتش است که از نظر مالی حمایت بیشتری شویم، بازیکنان ایرانی شانسی برای حضور در جمع برترین های دنیا ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید