مسئله ای در تامین اقلام بهداشتی برای کادر درمانی آذربایجان غربی وجود ندارد

به گزارش بانیما، خبرنگاران/آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به شرایط مطلوب تجهیزات پزشکی و بهداشتی در بیمارستانهای استان گفت: در تامین اقلام حفاظتی و بهداشتی برای کادر درمان مسئله ای وجود ندارد و اولویت نخست استان در توزیع اقلام بهداشتی، مدافعان سلامت هستند.

مسئله ای در تامین اقلام بهداشتی برای کادر درمانی آذربایجان غربی وجود ندارد

محمدمهدی شهریاری امروز یکشنبه 31 فروردین در حاشیه بازدید از آزمایشگاه مرجع تشخیص بیماری کرونا در ارومیه به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی با قدردانی از تلاش بخش آزمایشگاهی بویژه در تشخیص بیماری کرونا اضافه کرد: نقش این عزیزان در تشخیص درست و جامع برای کنتترل بیماری کرونا بسیار ارزنده است و تلاشهای آنان غیرقابل جبران است.

وی با بیان اینکه ظرفیت آزمایشگاهی استان در تشخیص کرونا افزایش یافته استف گفت: این عامل اگر چه موجب شناسایی بیشتر مبتلایان شده اما در کنترل بیماری و ایزوله افراد بیماری بسیار مهم و ارزشمند است.

شهریاری با قدردانی از تلاشهای کادر درمان و دانشگاه علوم پزشکی استان شرح داد: بیماری یابی که امروز در استان انجام می گیرد موجب شناسایی بیماران بیشتر و کنترل سریعتر بیماری می شود.

به گزارش خبرنگاران، استاندار آذربایجان غربی گفت: به طور قطع با همراهی مردم و مسئولان در اجرای دقیق و کامل فاصله گذاری هوشمند می توانیم بیماری کرونا را به طور کامل کنترل کنیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 9017

به "مسئله ای در تامین اقلام بهداشتی برای کادر درمانی آذربایجان غربی وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئله ای در تامین اقلام بهداشتی برای کادر درمانی آذربایجان غربی وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید