مدیرعامل نباید فقط روی سکو باشد، امیدوار به حمایت کامل هستم

به گزارش بانیما، به گزارش خبرنگاران، گابریل کالدرون در خاتمه جلسه خود با محمدحسن انصاری فرد درباره این نشست به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: از روز اول با هم صحبت کردیم و قرار شد در کنار هم و در قالب یک تیم کار کنیم. من و مدیرعامل مسئولیت های مهمی در باشگاه داریم که باید با هم هماهنگ باشیم. من داخل زمین و ایشان در خارج از زمین مسئولیت ها را به عهده داریم و در جلسه دیروز درباره همین مسائل صحبت کردیم. تاکنون جلسات مثبتی با آقای انصاری فرد داشته ام و هماهنگ بوده ایم. امیدوارم این همکاری به خوبی ادامه پیدا کند.

مدیرعامل نباید فقط روی سکو باشد، امیدوار به حمایت کامل هستم

او ادامه داد: به نظر من مدیرعامل باید از همه موارد داخل زمین خبر داشته باشد. من دلم نمی خواهد که مدیرعامل باشگاه فقط روی سکو باشد و از بالا همه چیز را نظاره کند. ما باید در طول هفته هم با یکدیگر کار کنیم و دائما در تماس باشیم. اینگونه جلسات هم برای همین هماهنگی ها است.

کالدرون درباره آینده تیم گفت: وضعیت تیم خیلی خوب است. امیدوارم حمایت کامل از سوی تیم مدیریتی باشگاه صورت گیرد و من هم در حال ارتقای سطح فنی تیم هستم و سعی می کنم روز به روز تیم را به شرایط ایده آل نزدیک تر کنم. از سال قبل تا الان هم مدیرعامل عوض شده هم کادر فنی اما اسکلت اصلی تیم حفظ شده و این شانس خوبی است برای ما که باید از آن نهایت استفاده را ببریم. همچنین همه ما با یاری به هم باید ثابت کنیم که لیاقت حضور در پرسپولیس و تکرار قهرمانی را داریم.

سرمربی پرسپولیس درباره حمایت طرفداران از او و استفاده از عبارت هر چی کالدرون بگه در فضای مجازی هم گفت: خوشحالم که طرفداران همواره تیم را حمایت می نمایند اما این موضوع مسئولیت من را بیشتر و سنگین تر می نماید. همه ما اینجا هستیم که کار کنیم و به آنها قول می دهم که نهایت تلاشمان را برای خوشحالی شان به کار می گیریم.

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 4836

به "مدیرعامل نباید فقط روی سکو باشد، امیدوار به حمایت کامل هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل نباید فقط روی سکو باشد، امیدوار به حمایت کامل هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید