شکست مقابل کاشیما از نگاه مربی سابق پرسپولیس

به گزارش بانیما، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن ابراز امیدواری به بازی برگشت پرسپولیس و کاشیما می گوید که بازیکنان این تیم باید ضمن حملات پرشمار در بازی برگشت مراقب ضد حملات تیم حریف باشیم.

شکست مقابل کاشیما از نگاه مربی سابق پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال پرسپولیس در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه دو بر صفر به تیم کاشیما آنتلرز ژاپن باخت تا همه چیز به بازی برگشت موکول گردد.

حسین عبدی پیشکسوت پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگاران درباره این بازی گفت: تا دقیقه 25 بازی پرسپولیس خیلی بهتر بازی کرد و بعد از آن بازی متعادل شد اما در نیمه دوم کاشیما به بازی احاطه پیدا کرد و پرسپولیس گاهی ضد حمله می زد. آنها در زمین خودشان بودند و طبیعی بود که فشار بیاورند. به هر حال این یک بازی فوتبال است و نمی گردد پیش بینی کرد.

او ادامه داد: آنها با استاندارد بالایی بازی کردند و از دقیقه یک تا 90 پرسپولیس را تحت فشار گذاشتند. سبک بازی آنها به این صورت است که در تمام دقایق بازی به تیم حریف فشار می آورند تا حریف اشتباه کند.

عبدی درمورد علت شکست پرسپولیس در این بازی اظهار کرد: این که بازی برگشت فینال در تهران است از طرفی یک امتیاز مثبت برای تیم محسوب می گردد اما باید دقت کنیم که پرسپولیس دو پرواز مهم انجام داد اما تیم کاشیما یک پرواز مهم انجام داده است. پرسپولیس با یک پرواز طولانی به ژاپن رفت، یک بازی سنگین برگزار کرد و باید با یک پرواز طولانی به ایران برگردد در صورتی که تیم کاشیما پرواز برگشتش به ژاپن دیگر اهمیتی ندارد.

او اضافه نمود: بازیکنان پرسپولیس کم ندویدند و کم کوشش نکردند اما استاندارد تیمی کاشیما بسیار بالا بود و این تفاوت این تیم با تیم های غرب آسیاست.

پیشکسوت پرسپولیس درباره بازی برگشت هم اعلام کرد: پرسپولیس چیزی برای از دست دادن ندارد اما نباید بی دقتی کند. حمله کردن زیاد مثل یک تیغ دو لبه است. ممکن است تیم به گل برسد و ممکن است در ضد حملات گل بخورد. بازیکنان پرسپولیس باید بدانند زمانی که توپ را از دست می دهند چه برنامه ای برای به دست آوردن دوباره توپ دارد.

عبدی درباره اخراج شدن نعمتی در این بازی هم گفت: از همان دقایق اول فشار روی بازیکنان پرسپولیس زیاد بود و بعد از گل کاشیما هم استرس بازیکنان زیادتر شد. بازیکنان باید در زمان هایی که نباید کارت بگیرند حرفه ای برخورد نمایند. از ابتدا دو بازیکن احتمال اخراجشان می رفت. یکی از آنها شجاع بود که خدا را شکر کارت نگرفت. بازیکنان باید بدانند دیگر مثل گذشته نیست و داوران با یکدیگر ارتباط خوبی در همه صحنه ها دارند. اگر نعمتی اخراج نمی شد پرسپولیس یک مهره ارزشمند در بازی برگشت در ترکیب خود داشت.

او در انتها ضمن امیدواری به قهرمانی پرسپولیس گفت: از این اتفاقات زیاد برای پرسپولیس افتاده است و در اکثر موارد تیم از مسائل سربلند بیرون آمده است. همه طرفداران باید یکدل به استادیوم بیایند و تیم را حمایت نمایند.

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 994

به "شکست مقابل کاشیما از نگاه مربی سابق پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست مقابل کاشیما از نگاه مربی سابق پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید