ستاد اجرایی فرمان امام به پویش ایران همدل پیوست

به گزارش بانیما، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با توزیع 5 میلیون غذای گرم و 5 هزار سری جهیزیه در مناطق محروم کشور در روز عید غدیر به پویش ایران همدل پیوست.

ستاد اجرایی فرمان امام به پویش ایران همدل پیوست

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، ستاد اجرایی فرمان امام همزمان با عیدسعید غدیر اقدام به طبخ و توزیع 5 میلیون غذای گرم، 500 هزار دست لباس و 5 هزار جهیزیه کامل درمناطق کم برخوردار کشور میکند.

محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با اعلام این خبر افزود: در راستای ادامه نهضت همدلی و احسان که از اولین روز های شیوع کرونا توسط ستاد اجرایی با هدف کمک به آسیب دیدگان کرونا و مردم مناطق کم برخوردار آغاز شده، ستاد اجرایی فرمان امام نیز ضمن پیوستن به پویش ایران همدل، امسال در روز عید ولایت پررنگ تر از سال های قبل درمناطق محروم ارائه خدمت خواهد کرد.

وی افزود: طبخ و توزیع 5 میلیون پرس غذای گرم توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام و با همکاری 3000 هیئت مذهبی در کشور، توزیع 5 هزار جهیزیه کامل و توزیع 50 هزار دست پوشاک در مناطق محروم کشور با همکاری نیرو های جهادی همکار ستاد اجرایی از جمله این برنامه ها در روز عید سعید غدیر است.

مخبر با بیان این مطلب که در ماه های اخیر 7 میلیون بسته معیشتی و بهداشتی توسط ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق محروم کشور توزیع شده، افزود: از همان روز های آغاز شیوع ویروس منحوس کرونا، ستاد اجرایی با راه اندازی پویش ملی همدلی و احسان با تمام قدرت در کنار مردم به ویژه آسیب دیدگان کرونا ایستاد و ضمن حضور در بخش تأمین و تولید تجهیزات پزشکی و دارویی و اقلام بهداشتی و برنامه ریزی ایجاد اشتغال برای آسیب دیدگان، درفواصل زمانی کوتاه، یک میلیون بسته معیشتی، 4 میلیون بسته پروتئینی، حدود 2 میلیون بسته بهداشتی و اقلام ضدکرونایی در مناطق قرمز و مناطق کم برخوردار کشور توزیع کرده و یا درحال توزیع است.

وی گفت: توزیع 1 میلیون بسته نوشت افزار ایرانی و 15 هزار تبلت بین دانش آموزان مناطق محروم سراسر کشور نیز از دیگر خدمات ستاد اجرایی است که ارسال و توزیع آن از دیروز آغاز شده است.

محمد مخبر افزود:در روز های ابتدایی ماه محرم نیز یک میلیون بسته معیشتی دیگر نیز در کشور توزیع خواهیم کرد و این خدمات تا هرجا که لازم باشد ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 11374

به "ستاد اجرایی فرمان امام به پویش ایران همدل پیوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاد اجرایی فرمان امام به پویش ایران همدل پیوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید