لغو مراسم جوایز سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا 2020

به گزارش بانیما، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای از لغو مراسم جوایز سالانه آسیا 2020 اطلاع داد.

لغو مراسم جوایز سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا 2020

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، طبق اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ویندزور جان با ارسال نامه ای به مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران اعلام نمود مراسم جوایز سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا 2020 لغو گشت.

در نامه ارسالی وی به دبیران کل فدراسیون ها آمده است:

همانطور که کاملا مطلع هستید، بیماری همه گیر کرونا زندگی مردم دنیا را تغییر داده است، جایی که ده ها هزار نفر در سراسر قاره جان خود را از دست داده اند و چالش های منحصر به فردی را برای ورزش و فوتبال به وجود آورده اند.

این امر باعث شده تا کنفدراسیون فوتبال آسیا اقتضای یک شب درخشان برای جشن در این جو دشواری که بازیکنان با آن رو به رو هستند و مشکلاتی که فدراسیون ها برای مدیریت فعالیت ها و برنامه هایشان دارند، را مناسب نمی داند.

رییس و کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا نه تنها برای نشان دادن احترام و همدردی به همه کسانی که درگذشتند بلکه خانواده ها و دوستانشان غصه دارشان در این سخت ترین زمان، تصمیم گرفتند مراسم جوایز سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا 2020 که قرار بود اواخر سال جاری در دوحه، قطر برگزار گردد را لغو نمایند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا می خواهد از فدراسیون فوتبال قطر بخاطر حمایت، همکاری و درکی که به کنفدراسیون فوتبال آسیا برای این تصمیم گیری یاری کرد تشکر کند.

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 10255

به "لغو مراسم جوایز سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو مراسم جوایز سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید