رویترز: حال پادشاه عربستان مساعد است

به گزارش بانیما، خبرگزاری رویترز به نقل از بعضی منابع مدعی شد حال پادشاه عربستان مساعد است.

رویترز: حال پادشاه عربستان مساعد است

به گزارش ، پس از پذیرش پادشاه عربستان در بیمارستان، خبرگزاری رویترز امروز به نقل از سه منبع سعودی مدعی شد حال ملک سلمان مساعد است.

طبق اعلام خبرگزاری رویترز، سه منبع سعودی که نخواستند نامشان فاش گردد به این خبرگزاری گفتند شرایط پادشاه عربستان خوب است. دو عدد از این منابع اواخر روز دوشنبه و یک عدد از آن ها روز سه شنبه در این خصوص با رویترز مصاحبه کرد.

همچنین رویترز به نقل از یک مقام منطقه ای که نخواست نامش فاش گردد، نوشت که وی با یکی از پسران ملک سلمان روز دوشنبه صحبت نموده و او به نظر آرام می رسیده و هیچ نگرانی از شرایط سلامتی پادشاه سعودی را حس ننموده است.

این خبر پس از آن منتشر می گردد که روز گذشته رسانه های خبری خاطرنشان کردند این پادشاه 84 ساله بخاطر التهاب کیسه صفرا در بیمارستان بستری شده بود.

پیشتری اخبار ضد و نقیضی در مورد شرایط سلامتی ملک سلمان، پادشاه عربستان از سوی رسانه های خبری منتشر شده بود. رسانه های غیر رسمی و کاربران شبکه های اجتماعی پیشتر اخباری مبنی بر مرگ ملک سلمان پادشاه عربستان سعودی را منتشر نموده بودند.

پایگاه اینترنتی غزه پست نوشته بود: بعضی کاربران پایگاه های اجتماعی از مرگ ملک سلمان بن عبد العزیز، پادشاه سعودی در 84 سالگی خبر دادند.

نشریه دلیل الوطن نیز در این باره نوشته بود: در 24 ساعت گذشته، تعدادی از فعالان شبکه های اجتماعی خبر مرگ ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود را منتشر کردند، اما تا به این لحظه او در قید حیات و در بیمارستان تخصصی ملک فیصل تحت معاینات پزشکی است.

یک منبع مسئول در عربستان خاطرنشان کرد ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود تحت معاینات پزشکی است و اخبار منتشر شده در شبکه های اجتماعی صحت ندارد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 10912

به "رویترز: حال پادشاه عربستان مساعد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویترز: حال پادشاه عربستان مساعد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید