راه اندازی سامانه پیشخوان خدمت دانشگاه پیام نور

به گزارش بانیما، معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور از راه اندازی سامانه پیشخوان خدمت دانشگاه پیام نور به عنوان سالم ترین و سریع ترین راه جهت پیگیری تقاضای ارباب رجوع در این دانشگاه خبر داد.

راه اندازی سامانه پیشخوان خدمت دانشگاه پیام نور

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی بانیما به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، حسن علیزاده معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور ضمن معرفی سامانه پیشخوان خدمت دانشگاه پیام نور به عنوان سالم ترین و سریعترین راه جهت پیگیری تقاضای ارباب رجوع در دانشگاه پیام نور گفت: همکاران، دانشجویان و ارباب رجوع می توانند به راحتی و در سریعترین زمان ممکن بدون صرف هزینه ضمن ثبت درخواست خود در سامانه پیشخوان خدمت دانشگاه پیام نور با دریافت شماره پیگیری و شماره نامه از طریق پیامک می توانند آن را پیگیری نمایند.

علیزاده افزود: در راستای سیاست های ابلاغی ستاد ملی پیشگیری از #کرونا-ویروس و به منظور مقابله هرچه بیشتر با گسترش این بیماری از تاریخ 98/12/10، کارمندان (عضو علمی و اداری)، دانشجویان و ارباب رجوع جهت انجام امور اداری خود می توانند درخواست های خود را از طریق پیشخوان خدمت به آدرس https://pishkhan.pnu.ac.ir ارسال نموده و از همان طریق می توانند نتایج آن را دریافت نمایند.

وی ضمن برشمردن مزایا و قابلیت های سامانه پیشخوان خدمت دانشگاه پیام نور گفت: این سامانه با هدف حذف و یا به حداقل رساندن عملیات پرهزینه ارسال نسخه کاغذی به سازمان مراجعه حضوری ارباب رجوع برای ارسال و پیگیری نامه/ حذف عملیات اسکن و ثبت نامه در سیستم مکاتبات اداری و همچنین امکان نظارت کامل برفرآیند ثبت نامه، براساس دسترسی های متنوع کاربران دبیرخانه دانست.

عضو هیات رئیسه دانشگاه پیام نور ارسال پیامک به ارباب رجوع در صورت تغییر شرایط پیگرد نامه های دریافتی و امکان ورود به سامان ها از طریق شماره همراه و مشاهده شرایط نامه های ارسالی برای ارباب رجوع را از دیگر شاخص های این سامانه معرفی کرد.

علیزاده در پایان شرح داد: جهت استفاده از این سامانه نیاز است از مرورگرهای Internet Explorer نسخه 11، Firefox از نسخه 52 به بعد، Chrome از نسخه 49 به بعد، Safari نسخه 11 به بعد، Opera از نسخه 50 به بعد و Edge از نسخه 16به بعد برای نمایش بهینه استفاده نمائید. در صورتی که نسخه مرورگر پایین تر از موارد ذکر شده باشد ممکن در استفاده از برخی امکانات این سامانه مشکلاتی رخ دهد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 7830

به "راه اندازی سامانه پیشخوان خدمت دانشگاه پیام نور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی سامانه پیشخوان خدمت دانشگاه پیام نور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید