توضیحات مجموعه ورزشی انقلاب درباره مشکل اتفاق افتاده برای سهیلا منصوریان

به گزارش بانیما، روابط عمومی مجموعه ورزشی انقلاب پیرامون مشکل اتفاق افتاده برای بانوی ملی پوش ووشوی کشورمان، توضیحاتی را ارائه کرد.

توضیحات مجموعه ورزشی انقلاب درباره مشکل اتفاق افتاده برای سهیلا منصوریان

به گزارش خبرنگاران، روابط عمومی مجموعه ورزشی انقلاب به دنبال مشکل به وجود آمده برای سهیلا منصوریان در مجموعه ورزشی انقلاب اطلاعیه ای را منتشر کرد که به توضیح زیر است:

مجموعه ورزشی انقلاب به عنوان یکی از پرترددترین مجموعه های ورزشی کشور همیشه در اختیار عموم مردم و به خصوص قهرمانان کشور بوده و نهایت همکاری را با این عزیزان داشته است. با توجه به تردد بی شمار افراد مختلف در این مجموعه وظیفه ذاتی حراست تشخیص احراز هویت تک تک افراد و اعضای محترم می باشد و بدیهی است که بعد از طی این مرحله مجوز حضور عزیزان در مجموعه صادر خواهد شد. به همین دلیل با توجه به اهمیت ورود و خروج داخل این مجموعه و صرفاً به دلیل رفاه، آرامش و امنیت استفاده نمایندگان از مجموعه مأموران مقابل درها موظفند تمامی موارد را به مراجعه نمایندگان گوشزد نمایند. سرکار خانم منصوریان امروز (آدینه) در شرایطی وارد مجموعه شده که ظاهراً فرد دیگری با این ورزشکار عزیز قصد حضور در مجموعه را داشته که همکاران ما مستقر مقابل در، خواهان رؤیت کارت شناسایی وی شده اند و ظاهراً همین مسئله باعث ناراحتی خانم منصوریان شده است.

این انتظار می رود که تمامی افراد برای کنترل کردن کارت شناسایی توسط نمایندگان ما مقابل درها، نهایت همکاری را با آنها داشته باشند. یادآور می گردد پیرو دستورات مدیریت مجموعه ورزشی انقلاب به مسئولان مربوطه و همچنین گزارش ارائه شده و بازبینی دوربین های مجموعه و فیلم های گرفته شده موارد به صورت جزئی تر در این زمینه مورد آنالیز قرار خواهد گرفت.

در انتها باز هم ذکر این نکته لازم است که مجموعه ورزشی انقلاب همیشه میزبان عزیزان ورزشکار و به خصوص قهرمانان خواهد بود و نهایت همکاری را با آنها انجام خواهد داد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 10784

به "توضیحات مجموعه ورزشی انقلاب درباره مشکل اتفاق افتاده برای سهیلا منصوریان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات مجموعه ورزشی انقلاب درباره مشکل اتفاق افتاده برای سهیلا منصوریان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید